3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Policja ostrzega, że ​​zaginiona 9-letnia dziewczynka będzie w „bezpośrednim niebezpieczeństwie”

Policja ostrzega, że ​​zaginiona 9-letnia dziewczynka będzie w „bezpośrednim niebezpieczeństwie”

(CNN) — Rodzina Charlotte Seny, która zaginęła w sobotę wieczorem w północnej części stanu Nowy Jork, zwróciła się do społeczności o pomoc, ponieważ władze intensyfikują poszukiwania dziewięcioletniej dziewczynki, która mogła zostać porwana.

Władze podały, że Charlotte, która wraz z rodziną biwakowała w Morrow Lake State Park, wybrała się z przyjaciółmi na przejażdżkę rowerową w porze kolacji i nigdy nie wróciła.

Według A.J. policja uważa, że ​​Charlotte może znajdować się w „bezpośrednim niebezpieczeństwie”. BURSZTYNOWY ALARM Został wyemitowany w niedzielę rano.

„Po wyczerpujących przeszukaniach parku podjęliśmy decyzję o ogłoszeniu bursztynowego alarmu, ponieważ wierzyliśmy, że nie odnalezienie jej jest bardzo prawdopodobne, że doszło do porwania” – powiedział podpułkownik Richard Mazzone ze Zjednoczonej Policji. Siła Stan.

W chwili zaginięcia Charlotte miała na sobie pomarańczową koszulkę zabarwioną Pokemonami, ciemnoniebieskie spodnie, czarne Crocsy i szary kask rowerowy, zgodnie z opisem dostarczonym przez policję stanową.

Wiele agencji kontynuuje poszukiwania dziewięcioletniej dziewczynki, która zniknęła w sobotę. Źródło: Albany Spectrum News

„To krytyczny moment. Statystyki mówią nam, że w przypadku potencjalnych porwań, co może mieć miejsce w tym przypadku, krytyczne znaczenie mają pierwsze 24–48 godzin” – powiedział CNN This Morning John Miller, starszy analityk CNN ds. wywiadu i organów ścigania.

Rodzina Charlotte prosi teraz społeczność o wszelkie informacje, które mogą pomóc w sprowadzeniu jej do domu.

„Żadne dane nie są bez znaczenia” – powiedziała Jenny Sina, ciotka Charlotte. WCBS, oddział CNN. „To piękna dziewięcioletnia blondynka z grzywką. Ma zielone oczy, ma niecałe 1,4 metra wzrostu i jest po prostu słodką, piękną dziewczyną”.

Charlotte była ostatnio widziana około 18:15 w sobotę, gdy jeździła na rowerze po jednej z torów w parku. Gubernator Nowego Jorku Kathy Hochul powiedziała na konferencji prasowej, że odbyła kilka wycieczek z przyjaciółmi, a kolejną chce odbyć samodzielnie. Według Mazzone matka zgłosiła jej zaginięcie około 18:45 po tym, jak znalazła rower Charlotte na torze bez niej.

Charlotte Senna jechała na rowerze w publicznym parku, kiedy zniknęła. Źródło: Albany Spectrum News

„Kiedy podczas poszukiwań znaleźli jego rower, zdali sobie sprawę, że go nie jechał, nie jechał daleko, nie zgubił się. Coś było naprawdę nie tak” – powiedział Miller.

READ  Wyniki Mega Millions za wtorek, 30 sierpnia

„Chcemy, żeby wróciła cała i zdrowa, tak jak zrobiłby to każdy rodzic. Żaden trop nie jest za mały. Zadzwoń, jeśli coś wiesz” – mówi jedna z osób. początek Od rodziny Charlotte, która uległa Wiadomości NBC I inne środki.

Według departamentu park stanowy, położony około 70 kilometrów na północ od Albany, ma powierzchnię ponad 1861 hektarów i „rozciąga się wśród lasów, lasów sosnowych i skalistych wzgórz”. Departament Ochrony Środowiska.

„Wykorzystują prawie wszystkie możliwe zasoby – helikoptery, obrazowanie termowizyjne, czytniki tablic rejestracyjnych, wideo – w zakresie, w jakim są one dostępne w tym parku” – powiedział Miller. „Mają trochę tej technologii w okolicy, ale nie wydaje się, żeby coś takiego miało miejsce w Albany czy Nowym Jorku”.

Policja twierdzi, że Charlotte Sena wybrała się w sobotę w porze kolacji na rower z przyjaciółmi i nigdy nie wróciła. Źródło: Krajowe Centrum ds. Osób Zaginionych i Zagrożonych

Hochul powiedział, że dziewczyny szukało ponad 100 osób, w tym zespoły ratownictwa powietrznego i podwodnego, psy tropiące, drony i eksperci ds. technologii. Hochul dodała, że ​​Charlotte jest siostrzenicą członka straży pożarnej w Schenectady, który również pomaga w poszukiwaniach.

„W naszych poszukiwaniach Charlotte nie pozostawiamy żadnego kamienia, gałęzi, stołu ani chaty bez odwrócenia, dotknięcia lub zbadania” – powiedziała Hochul. „Jeśli coś wiesz, jeśli coś widzisz, jeśli coś słyszysz, zadzwoń pod numer 911 i powiedz nam, co wiesz”.

powiedział Morrow Lake State Park w A Udostępnij Facebooka Który został zamknięty do odwołania.

Christina Maxouris z CNN przyczyniła się do powstania tego raportu.