18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Andamur nawiązał współpracę z austriacką firmą Amig, aby dodać 116 stacji zaopatrzenia w Polsce

Andamur nawiązał współpracę z austriacką firmą Amig, aby dodać 116 stacji zaopatrzenia w Polsce

Murcja. AndamoorThe Firma z siedzibą w Lorca, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze przewoźnika, rozbudowała swoją sieć stacji. Polska z otwarciem 116 nowych punktów dystrybucji.

Te nowe stacje paliw będą Następca austriackiej firmy AMIC, Ceniony za doświadczenie w zakresie dostaw paliw i usług transportowych. Sojusz pomiędzy Andamoor i AMIC zagwarantuje dostępność paliwa w tych nowych lokalizacjach.

Ta nowa współpraca pozwala na całkowitą obecność w Andamoor 134 stacje paliw na terenie Polski, Zapewnia szeroki zasięg w tym kraju. W odpowiedzi na międzynarodową strategię rozwoju Andamoor, toe dąży do ekspansji na kluczowe rynki transportu towarów. Polska jest dla firmy krajem strategicznym ze względu na swoje położenie geograficzne oraz znaczenie jako węzła transportowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Stacje te czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić nieprzerwaną obsługę przewoźników. Oprócz zaopatrzenia w paliwo stacje te oferują kierowcom dodatkowe usługi, takie jak bezpłatny dostęp do Wi-Fi i różne rozwiązania energetyczne.

READ  Polska przekaże Ukrainie 4 czołgi Leopard2 jako symboliczny prezent oraz myśliwce