3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

All Elite Wrestling ogłasza podpisanie kontraktu z Adamem Copelandem (Edge)

All Elite Wrestling ogłasza podpisanie kontraktu z Adamem Copelandem (Edge)

Napisane przez Nicolasa Laferriere W dniu 02.10.2023

Podczas transmisji Sen o zapasach AEW Za pośrednictwem B/R Live and Fite TV, kanadyjski wrestler i aktor krawędź Niespodziewanie pojawił się w All Elite Wrestling.

Głównym wydarzeniem dnia w Seattle w stanie Waszyngton było to, że Christian Cage i Darby Allin zmierzyli się dwa z trzech upadków o mistrzostwo TNT. W ostatnich chwilach meczu Nick Wayne zdradził swojego mentora na rzecz Kapitana Charismy, który już zaplanował zasadzkę na Darby’ego i Stinga z Luchazaurem i Christianem.

Nagle na ekranach Climatic Pledge Arena zaczął odtwarzać się film. Po tej „ofercie specjalnej” metaliczny Zabrzmiało w głośnikach i Ocena R Superstar Dokonaj jego wpisu Charakterystyka. Pod swoim prawdziwym imieniem Adama Copelanda Polował na złoczyńców i faworyzował Darby’ego Allina i Stinga. W mediach społecznościowych Tony Khan oficjalnie poinformował o powołaniu zawodnika do swoich szeregów.

W przeszłości dawali Wskazówki, które mogą powiązać Adama Copelanda z All Elite Wrestling. Kilka portali informacyjnych potwierdziło, że AEW za kulisami monitoruje przybycie Ocena R Superstar W ich szeregach. Najbardziej oszukani kibice już zaznaczali w kalendarzach kolejną datę wygaśnięcia kontraktu, która wyznaczona została na ostatnie dni września 2023 roku.


Ostatnia walka Edge’a odbyła się 18 sierpnia Na Friday Night SmackDown, kiedy zmierzył się z Sheamusem w jego rodzinnym Toronto, aby uczcić jego 25-letnią karierę w wrestlingu. Ten pojedynek zakończył trzy i pół roku od jego powrotu do gry na Royal Rumble 2020.

Przypisuje się to Adamowi Josephowi Copelandowi Ponad trzydzieści lat kariery zawodowego zapaśnika. Po spędzeniu trzech lat na rozwoju i testowaniu się w dzisiejszych dużych firmach, Zawodnik zadebiutował w 1996 roku w WWE (wtedy WWF), pod pseudonimem Sexton Hardcastle. Dwa lata później przyjął nazwę Edge, która dziś reprezentuje jego największe osiągnięcie w branży.

Jego rekord z TKO jest jednym z najbardziej obszernych w historii. Jedenastokrotny mistrz świataczternastokrotny mistrz tag teamu, zwycięzca pierwszego Money in the Bank i dwóch meczów Royal Rumble oraz członek WWE Hall of Fame to tylko niektóre z wyróżnień, jakie otrzymał w swojej karierze.

READ  I nimoderma! Tworzą nową piniatę Wendy Guevara po wygraniu „La Casa de los Famosos”

Dziewięć lat po przejściu na emeryturę w 2011 roku Adam Copeland pomyślnie przeszedł potrójną operację szyi, która umożliwiła mu powrót jako aktywny zawodnik. Zawodnik ma także za sobą karierę aktorską w produkcjach telewizyjnych i filmowych.