24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sofia Rivera Torres: 3 kolorowe, obcisłe bikini, które zapewnią wspaniały wygląd na wiosnę

Sofia Rivera Torres Powoduje poruszenie wśród milionów swoich fanów w swoich sieciach zdjęcia które dzielisz z plaży lub basenu. na swoich oficjalnych rachunkach Instagrama i Facebooka Prowadząca jest bardzo aktywna i nieustannie oklaskuje swoich obserwujących swoim najlepszym wyglądem, ale bez wątpienia to oni Kolorowe i obcisłe bikini pozostawiając ją lekką i oddychającą Zachwycający na wiosnę.

Aktorka serialu „Cabo” podbiła tysiące fanów najodważniejszymi ubraniami, w których odsłania swoją kunsztowną i pełną wdzięku figurę, będąc dwuczęściowym kostiumem kąpielowym, który wywołał setki reakcji, otrzymał listy z komplementami i tysiące . Spośród „lajków”, potwierdzających, że jest jedną z królowych stylizacji, a także wzorem stylu dla wielu kobiet.

Sofia Rivera Torres triumfuje w bikini

Piękna, jasnooka kierowca udostępnia zdjęcia w swoich sieciach społecznościowych, na których pokazuje swoje niesamowite ciało, w ubrankach tak ciasnych, że niewiele pozostawia wyobraźni i otrzymuje setki komplementów od swoich wiernych fanów, którzy nigdy nie przegapią okazji. … obsypywać ją komplementami, przypominając jej, jaka jest piękna, ponieważ z pewnością jest bardzo piękną kobietą o potężnej osobowości.

Sofia kradnie spojrzenia swoją urodą i wyglądem. Zdjęcie: IGsofiariveratorres

jeśli chodzi o b Bikini Sofii Jest jedną z tych celebrytek, która w swoich projektach podejmuje największe ryzyko, ponieważ nie boi się restrykcji ani cenzury na platformach cyfrowych, dzięki czemu tysiące jej obserwujących mogło zobaczyć ją w modzie, która przyciąga uwagę swoim rozmiarem, nowoczesny styl i Kolorowyod bardziej rzucających się w oczy, takich jak pomarańczowy i różowy, po spokojniejsze, takie jak błękit nieba.

Aktorka, która odniosła wielki sukces dzięki udziałowi w „Cabo”, w którym dzieliła się uznaniem z innymi pięknymi kobietami, m.in Barbary de Regal i Marii Chaconuczy stylu, pokazując zalotny styl i wąski W dwuczęściowym kostiumie kąpielowym emanuje słodyczą i ukradkiem spojrzenia wśród swoich fanów i męża, który zawsze ma kochający lub psotny komentarz na temat pięknej artystki.

Aktorka chwali się w sieci niesamowitym ciałem. Zdjęcie: IGsofiariveratorres

Zofia Karierę w telewizji rozpoczęła w 2014 roku jako prezenterka, a dziś jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w rozrywce i sieciach. W 2020 roku wyszła za mąż za kierowcę „La Corneta” w małej ceremonii, w związku z epidemią Covid-19 i choć para na początku swojej przygody była krytykowana ze względu na różnicę wieku, pokazują, że sobie radzą Dobrze. Sprawa związku.

Imponuje swoim zalotnym i kolorowym stylem. Zdjęcie: IGsofiariveratorres

Czytaj:

Od kołyski Sofia Rivera Torres urzeka w różowym bikini w stylu Barbie

Wideo: Sofia Rivera Torres topi sieć w obcisłej sukience i tańczy „Gatita”

READ  Vicente Fernandez „naprawdę zmęczony” potwierdza, że ​​jego syn Gerardo Fernandez jest wyraźnie dotknięty