24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Innym Meksykaninem, który zabłysnął na gali rozdania Oscarów, był Javier Ibarichi

Napisane przez Alejandro Ferregrino-. Z ponad dziewięcioma milionami obserwujących, Javier Ibarreche jest jednym z najważniejszych meksykańskich obserwujących, który w naturalny i beztroski sposób analizuje główne seriale i filmy w mniej niż minutę i w potocznym języku.

Javier Ibarreche na premierze „Krzyku VI” w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Kilkakrotnie już mówił w swoich filmach, że wyjazd na galę rozdania Oscarów był marzeniem jego życia. Dlatego, gdy podzielił się swoim wzruszeniem po zaproszeniu przez TV Azteca do udziału w roli dziennikarza na szampańskim dywanie i komentatora podczas ceremonii, otrzymał tysiące znaków wsparcia od swoich zwolenników.

„Mówiłem to wiele razy, rzeczą, której pragnąłem bardziej niż czegokolwiek innego w całym moim życiu, odkąd pamiętam, było pójście na Oscary. Dwa lata temu byłem jeszcze nauczycielem w szkole średniej” udostępniony w filmie.

Podczas transmisji w noc imprezy Ibarreche błyszczał w ujmujących momentach, takich jak przepełnione emocjami wywiady z Alfonso Cuaronem i Jamiem Lee Curtisem — który rozpoznał go z wywiadu, którego udzielił w zeszłym roku — lub gdy reżyser filmu Argentina, 1985 przyszedł zapytać go „Czy jesteś z TikTok?” „.

Oczywiście niewielu widzów audycji go znało, ale wielu innych przyznało, że oglądało TV Azteca tylko dlatego, że byłby jednym z prowadzących. W mediach społecznościowych celebrowali jego charyzmę i przygotowania, ale także krytykowali jego kolegów z drużyny za to, że nie pozwolili mu mówić lub obcinali akcje.

„Niech Javier Ibarreche zabłyśnie, jeśli tam jesteś, niech zabłyśnie, niech weźmie udział… nie bądź zazdrosny”, „Czy to moja wyobraźnia, czy też ci kierowcy jadą przez hrabstwo Javier Ibarreche”, to tylko niektóre z jego przesłań .

Ale wydawało się, że nic nie ma dla niego znaczenia. W końcu spełniał marzenie swojego życia.

Od klasy do Oscarów

W 2021 roku Javier Ibarich wraz z milionami ludzi ucierpiał z powodu pandemii. Jego kariera jako komika stand-up i aktora teatralnego była praktycznie wstrzymana, a on był zajęty pracą jako nauczyciel w szkole średniej.

READ  Mariazel zakochuje się w bikini, które podkreśla jej osobowość

Miłośnik kina i telewizji, pewnego dnia postanowił wziąć telefon i skierować aparat na swoją twarz, aby nagrać film, który zawsze robił dla swojej rodziny i przyjaciół: polecić seriale i filmy, które lubi najbardziej.

W związku z tym wykorzystywał konto TikTok, którego używał do tej pory głównie do promowania swojej kariery jako stand-up artysty. Zacząłem od kilku notatek filmowych, np Intensywnie Disneya, F Cudowna kobieta; Ten ostatni zdobył setki tysięcy wyświetleń.

„Następnego dnia byłem zaskoczony, że ten film miał więcej wyświetleń niż cokolwiek innego, co zrobiłem w mojej karierze” – powiedział kilka miesięcy temu. W rozmowie z Business Insider Mexico.

„Okazuje się, że miałem w głowie ogromną bibliotekę seriali i filmów, które oglądałem przez lata. Ludzie byli spragnieni rekomendacji, ponieważ wciąż byliśmy zamknięci i potrzebowaliśmy nowych historii”.

Stamtąd rozpoczął swoją karierę jako twórca treści, który nie przestał się rozwijać. Nadeszła współpraca z Netflix, wywiady z wybitnymi artystami, Jamiem Lee Curtisem i Dwaynem Johnsonem, i oczywiście zaproszenie do lotu do Kalifornii, aby relacjonować 95. edycję rozdania Oscarów.

Ale mimo tego sukcesu zwolennicy rzucili światło nie tylko na przygotowanie Ibarisha i znajomość problematyki filmowej i telewizyjnej, ale także na jego świeżość i przede wszystkim pokorę, którą zawsze pokazuje, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

„Wszystko, czego właśnie dzisiaj doświadczyłem, zawdzięczam tobie. To – odnosi się do swojego sukcesu na TikTok – to ty, sprowadziłeś mnie tutaj i zawdzięczam to wszystko tobie” – dodał podekscytowany w filmie, który pojawił się bardzo krótko po impreza się skończyła.

Możesz być także zainteresowany | na filmie

Cate Blanchett i Cara Delevingne najlepiej ubranymi na gali rozdania Oscarów