19 maja, 2024

Albania – Polska: Polska Lewandowskiego ma kłopoty po porażce z Albanią

Albania Po zwycięstwie drużyna E zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Polska W swoim domu i skuba Przywództwo do zrobienia Republika Che. To Fernando Santosa To je komplikuje Klasyfikacja.

Brakuje jednego Lewandowskiego To odbiło się na jego zespole. Trzy dni temu byli o krok od upadku Wyspy OwczeAle od jednego Barcelona Pojawiła się na 17 minut przed końcowym gwizdkiem i uratowała Polskę przed potencjalną katastrofą. Tym razem tak się nie stało i Polacy mają trudne zadanie, jeśli mają być następni. Puchar Europy.

Asani doprowadza tłum do szaleństwa

The Pierwsza część Zaczęło się spokojnie i pierwsze kilka minut bez większego ruchu szybko zmieniło się w odwrotną sytuację. W 20 minucie A Gol Polski. Deficyt Asani Po lewej stronie przyczyna Niebezpieczna sytuacja na korzyść Polaków.

SzymańskiDo jego obowiązków należało wrzucanie piłki do kosza, która po odbiciu kilku zawodników pozostawała luzem w polu karnym. Kiwier Dostrzegł piłkę z bliskiej odległości i po analizie strzelił pierwszego gola w meczu. VARbędę Spalony nie jest dozwolony.

Asani i Taku świętują zdobycie drugiego gola.

Pomimo tego, Albania Byłem za stary Posiadanie skórę i w 35. minucie Aslani tracić Pierwsza jasna szansa Dla Twojego zespołu. Gracz między Strzelił z lewej strony pola karnego i posłał piłkę nad poprzeczką.

Minutę później, Asani Nie przebaczam. Po Gra osobista Po prawej stronie boiska używa lewej nogi do a Mocny strzał To przenikało cały zespół i było nie do zatrzymania Szczęsny. Poprowadził swój zespół do przodu Wielki cel I wywołał radość wszystkich fanów Powietrze Albanii.

Brakuje Lewandowskiego

Drugie 45 minut było bardziej ekscytujące niż pierwsza połowa. W 53 minucie A Możliwość Dla tych, którzy mają Święci W tym Grichowiak wystrzelony z Poza obszaremPiłka jednak minęła bramkę Stragosza.

Kilka minut później „10” spróbowało ponownie. Polska Znowu spoza pola karnego, ale to też nie pomogło i piłka ginęła dolna linia. Grichowiak wykorzystał obie te szanse, odwracając uwagę od miejsca Lewandowski zniknął.

Dagu zmieniony 2-0 W 63. minucie po dośrodkowaniu Ramadan Z prawej strony terenu. Napastnik oddał świetny strzał i praktycznie dokończył grę Skazany poprzednie spotkanie PolskaKtóry nigdy nie dostał kolejnej szansy.