27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wygląda niesamowicie i jest inspirowany Black Hawk Down

Wygląda niesamowicie i jest inspirowany Black Hawk Down

Fani strzelanek pierwszoosobowych czy strzelanek pierwszoosobowych mają powody do radości. Nie dlatego, że Call of Duty Modern Warfare III jest tak blisko, ani dlatego, że Battlefield 2042 jest o wiele lepszy niż w momencie premiery, ale dlatego, że wielki klasyk z lat 90. powraca i wygląda naprawdę dobrze: siła delty.

Opracowywana jest nowa odsłona Delta Force, epicki FPS o tematyce wojskowej, stworzony przez NovaLogic (zamknięty w 2016 r.) a obecnie Timi Studio jest odpowiedzialne za urzeczywistnienie go na konsole (PSN i Xbox), komputery PC oraz urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.


IGN udostępnił a Pierwsza przyczepa Daje nam pierwszy rzut oka na wszystko, co podczas niego zobaczymy Otwarcie nocy na żywo targów Gamescom 2023, które odbędą się 22 sierpnia po południu o godzinie 20:00.

Nasz zespół dokładnie przestudiował film i z szacunkiem zagłębił się w kontekst historyczny. Te dedykowane badania pozwoliły nam odtworzyć prawdziwie autentyczne i wciągające wrażenia z gry, które oddaje istotę tego ogromnego wydarzenia. – Shadow Guo do IGN.

będzie miał Tryb kampanii Na podstawie filmu opartego na prawdziwych wydarzeniach Helikopter w ogniu i Tryb wieloosobowy PvP Z dużymi mapami i ponad 32 graczami. Podobieństwa do Battlefielda są więcej niż oczywiste, zwłaszcza gdy TiMi Studios wskazuje, że zamierza „Tworzenie wspaniałej atmosfery walki na lądzie, morzu iw powietrzuI tak, będą pojazdy i wiele innych rzeczy do sfotografowania. Jeśli jesteś zainteresowany, bądź na bieżąco z jutrzejszym pokazem.

W ExtraLife | Historia misji Call of Duty, która stała się ikoną i na zawsze zmieniła markę

W ExtraLife | To najlepsza wieloosobowa i fabularna gra FPS, w którą możesz grać

W ExtraLife | Grałeś w najlepszą kampanię FPS w historii i wreszcie zrozumiałeś, dlaczego tak bardzo ją kochasz

READ  WhatsApp | Jak usunąć zakładkę aktualności | Kanały | Oszustwo 2023 | Nanda | Nenni | Zabawa sportowa

Zobacz wszystkie recenzje na https://www.vidaextra.com