29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiemy już, gdzie zobaczymy kontynuację fabuły Secret Invasion

Wiemy już, gdzie zobaczymy kontynuację fabuły Secret Invasion

Może Tajna inwazja (Tajna inwazja w Hiszpanii) nie był dokładnie takim hitem, jakiego oczekiwali ludzie Marvela, ale to nie znaczy, że seria jest kontynuowana. I chodzi o to, że UCM kontynuuje swój kurs i już wiemy, że w kolejnej premierze zobaczymy, jak potoczy się historia Nicka Fury’ego i zhakowanego Skrilla.

Secret Invasion, wielkie rozczarowanie?

Wszyscy nie mogliśmy się doczekać nadejścia miniserialu Tajna inwazja do Disney+. W całkowitym zużyciu nasycenia treściami o superbohaterach, które obserwujemy, wielu z nas uważa, że ​​​​propozycją jest granie w roli głównej Samuela Jacksona To będzie powiew świeżego powietrza, z podejściem nieco bardziej dorosłym niż inne propozycje i fabułą, która wciągnie nas wszystkich.

To prawda, że ​​pomysł nie był zły: tzw Scarule Stopniowo po cichu najeżdżają naszą planetę, zastępując VIP-ów na całym świecie, a teraz, gdy Nick Fury o tym wie, musi działać i go rozwiązać – w końcu czuje się odpowiedzialny, odkąd sprowadził ich na Ziemię.

Jednak w implementacji jest coś, co nie do końca wypełnia przeglądarkę, zwłaszcza na końcu. Rozdział 6 jest Jeden z najniżej ocenianych krajów Z historii serii marvelitas, w celu pojedynku, który zapowiadał się na epicki (w końcu dwaj Skrullowie stają naprzeciw siebie), podróż naprzód od zardzewiały Gniew lub brak charyzmy, które wielu widzi w G’iah.

Mimo wszystko historia musi trwać, bo wiele frontów pozostaje otwartych i już wiemy, która kolejna premiera nam pokaże.

Cuda, miejsce spotkań

Wiesz już, że miniseriale Marvela zostały zaprojektowane tak, aby wzbudzać więcej kontrowersji i tworzyć bogatszą fabułę w połączeniu z filmami Marvel Cinematic Universe. w tym sensie, Cuda Będzie odpowiadał za odbiór działki Tajna inwazja I aby nadać mu ciągłość, aby służył jako punkt styku wszystkiego, co wiemy o filmach, aw szczególności o tej serii.

Chociaż to już wiedzieliśmy Nick Fury Pojawi się na taśmie, nie potwierdziliśmy, czy będzie od punktu początkowego widocznego w ostatnim rozdziale serii. Ale Nia DaCosta, reżyser Cudaona ma Niektórzy W wywiadzie: „Zobaczysz trajektorię: to, z czym Fury ma do czynienia, ze Skrullami i wszystkim w tej serii, naprawdę określa, co myśli o czaszkach w naszym filmie”.

READ  Spider-Man No Way Home: Wyjaśnienie Spider-Man No Way Home | Co się stało i co to znaczy | Wyjaśnienie zakończenia | Filmy Marvela | MCU | Sława

Oczywiście obiecują zmianę sytuacji na korzyść nacięcie Pokazała, że ​​jest bardziej wyczerpana i zmęczona niż nowa Tajna inwazja, aby przywrócić jego bardziej barwną postawę, za którą wielu tęskni: „Carol i Nick mają głębszy związek niż większość innych postaci w UCM. Więc możemy być świadkami bardziej zrelaksowanej i zabawnej wściekłości niż wcześniej”.

Zobaczymy, czy to prawda. Cuda On będę miał premierę W kinach 9 listopada 3023.