22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marvel usuwa Elizabeth Olsen ze swojego marketingu

Marvel usuwa Elizabeth Olsen ze swojego marketingu

Z jakiegoś dziwnego powodu Elizabeth Olsen została usunięta z merchandisingu Marvel Studios. Tak właśnie było!

Marvel usunął Elizabeth Olsen ze swojego merchandisingu. Losowy dom pingwina Publikacja książki o filmach i serialach UCM. Książka będąca również przeglądem linii czasoprzestrzennej filmowego wszechświata, na czele której stoi Kevin Feige. Jednak zaktualizowana okładka pojawiła się na ich stronie internetowej przed wydaniem 24 października. To jest nowa okładka:

Nowa okładka książki Marvela
Losowy dom pingwina

Ta nowo zaktualizowana wersja okładki zawiera obraz Lokiego Toma Hiddlestona i selfie Sofii DiMartino z serialu Loki na Disney+, zastępując obraz Scarlet Witch autorstwa Elizabeth Olsen w Marvel Cinematic Universe. Ta poprzednia okładka to:

Stara okładka książki Marvela z Elizabeth Olsen
Losowy dom pingwina

Jaki był powód zastąpienia Scarlet Witch?

kiedy po raz pierwszy ogłoszono Scenarzyści Marvel Studios z Elizabeth Olsen Już na okładce to samo zdjęcie wskazuje, że wspomniana wersja nie była wersją ostateczną. Co zaskakujące, obraz Scarlet Witch w Doctor Strange in the Multiverse of Madness jest jedynym obrazem, który został zmieniony.

Głównym powodem Elisabeth Olsen jako Wanda Maximoff w książce Marvela studia Wynika to prawdopodobnie z faktu, że jest obecnie bez pracy w MCU. W końcu fani nie mogą się doczekać jego powrotu po jego „śmierci” w Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Powrót może nastąpić w Agatha: Coven of Chaos, serii Agatha Harkness. Z drugiej strony, poza tym nieuniknionym faktem, Loki i Sylvie wkrótce powrócą do głównego tematu UCM w ciągu zaledwie kilku miesięcy, kiedy sezon 2 Lokiego trafi na Disney+ 6 października.

READ  Co się stało z Kailią Posey? Potwierdzone samobójstwo memowej dziewczyny