27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

I nimoderma!  Tworzą nową piniatę Wendy Guevara po wygraniu „La Casa de los Famosos”

I nimoderma! Tworzą nową piniatę Wendy Guevara po wygraniu „La Casa de los Famosos”

W nocy 13 sierpnia influencer Wendy Guevara Zdobył pierwsze miejsce w „Dom celebrytów”zarabiając sumę 4 milionów pesos.

Jednak nie tylko tym post ją urzekł, bo po 71 dniach pobytu zaskarbiła sobie miłość milionów fanów.

Tak jest w przypadku La Piñatería Ramírez, która po raz drugi wykonała piniatę dla członka „Las Perdidas” z torbą i strojem, które doprowadziły ją do zwycięstwa.

Przeczytaj także Wendy Guevara zapomina o „Las Perdidas” po wygraniu „La Casa de los Famosos”: „To tu nie pasuje”

podczas Facebookpiñlateria udostępniła zdjęcia postaci, na których odnotowano różne szczegóły.

„Wendy, Karuna, jesteście zwycięzcami!! Wendy Guevara jest zdobywczynią tytułu LCDLFMX, 71 dni po tym reality show podbiła serca Meksykanów.”

Ponadto powiedziała: „Jednego dnia jesteś po prostu zagubiony, a następnego jesteś zwycięzcą najważniejszego reality show w Meksyku, La Casa de los Famosos México”.

Przeczytaj także I niedźwiedź! Wendy Guevara wprowadza na rynek swoją oficjalną markę odzieżową „La Casa de los Famosos”

Wejście Wendy Guevary do telewizji mogłoby rozpocząć się od projektu „Dom: po”Od czasu emisji sezonu przez platformę „Fix” ogłosił, że to ona będzie główną bohaterką nowego odcinka.

W ten sposób Wendy wcieli się w główną rolę i ociera ramionami Werka KeyrouzI Nikola PorsellaI Sergio Mayer I czarny kombinezon. Chociaż do tej pory brakowało szczegółów, ogłoszenie niedawno opublikowane na platformie sugerowało, że będzie to ostatni raz, kiedy te gwiazdy spotkają się w ten sposób.

Z informacjami od Jacqueline Tello.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

aosr