2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

10 strojów Taylor Swift, które fani pokochali podczas jej trasy koncertowej Eras — Cinemablend

Trasa IRA już się rozpoczęła! Taylor Swift rozpoczęła swoją nową trasę koncertową i nie ma lepszego czasu, aby się pospieszyć, ponieważ piosenkarka wyrzuciła dom przez okno i będzie przeglądać wszystkie jej sceny koncertowe. Spójrz na modę każdej epoki.

Po kilku miesiącach oczekiwań, Taylora Swifta W końcu rozpoczął swoją trasę koncertową o nazwie „Eras Tour” po pojawieniu się na taśmie Amsterdam (dostępne o Gwiazda Plusa) z Christianem Bale’em i Margot Robbie. Teraz słynna piosenkarka i autorka tekstów postanowiła rozpieszczać wszystkich swoich fanów trzygodzinnym debiutanckim koncertem, na którym wykonała 40 piosenek, a także zmieniała kostiumy 13 razy.

Jego bilety na koncerty nie latały bez powodu, ale my, Meksykanie, możemy tylko patrzeć z daleka, jak jest zachęcany, by pewnego dnia przyjść do nas. Nadzieja umiera ostatnia! Kocha niektórych z jej przyjaciół Selena Gomez Przyjechali ją wesprzećPodczas gdy inne aktorki, takie jak Laura Dern i Alana Haim, również były pod ręką, aby cieszyć się muzyką na żywo.

po wysłuchaniu Folklor: długie sesje studyjne Baraka Na Disney Plus (tutaj możesz sprawdzić, jak zakontraktować go za mniej niż 100 pesos w pakiecie z nim Gwiazda Plusa), Było jasne, że wokalista przygotował coś wyjątkowego na wszystkie prędkościzwłaszcza po zobaczeniu, że jego wycieczki DrogiI folklor I na zawsze Została ścięta przez epidemię. Dlatego zostawiamy was tutaj z 10 niesamowitymi strojami, które Taylor miała na sobie podczas pierwszego koncertu swojej trasy Eras.Co myślisz?

mów teraz

za jej trzeci album Star Miss Ameryki Miała na sobie piękną beżową sukienkę, która błyszczała tak bardzo, że zrobiła to sama. To był jeden z najbardziej przyciągających wzrok strojów, ale inne nie są daleko w tyle.

reputacja

Żaden strój nie reprezentuje tego lepiej reputacja Był to czarny kombinezon ze złotymi wykończeniamico było dość wyjątkowe, ponieważ jedna połowa była pełna, a druga połowa nieczynna.

READ  Eugenio Derbez miał grzyba i nieprzyjemny zapach, wspomina Jose Eduardo

„Dobrze”

Piosenkarz, autor tekstów, producent i reżyser Dobrze Wybrał wysadzaną cekinami czerwoną suknię, aby przetłumaczyć jedną z najważniejszych i najważniejszych piosenek w swojej karierze. Oczywiście strój powinien być równie atrakcyjny!

północ

To jego najnowszy album sprowadził nas na tę niesamowitą trasę koncertową.co nie tylko związało ją z pewnym klasycznym filmem, ale także przywróciło ją do reżyserowania teledysków.

Drogi

Blask i glamour, które królowały tej nocy na drugim miejscu, po raz pierwszy nie mógł należeć do nikogo poza Taylorem. Tutaj widzimy ją w tej uroczej tunice jako sukience i srebrnych kozakach do kolan.

folklor

kiedy jest na to czas folklorI Aktorka koty Miała na sobie luźną fioletową sukienkępodobnie jak wspomniany wcześniej materiał płytowy, który był zaskoczeniem i pokochali go wszyscy jego fani.

nieustraszony

z wiekiem nieustraszony Krótka złota sukienka z dużą ilością ruchu była koniecznością. Taylor wykorzystała tę śliczną garderobę, aby kontynuować noc wypełnioną tańcem i jej największymi przebojami.

na zawsze

Jeden z najbardziej kojarzonych kolorów na zawsze jest pomarańczowyTak jak ten pokazany na zdjęciu. Brakowało tylko warkocza francuskiego, ale nie możemy narzekać, bo dał nam więcej niż oczekiwaliśmy po długiej imprezie.

1989

Czy jest lepszy sposób na zatańczenie do „Shake It Off” niż top z frędzlami i spódnica? Taylor pojawiła się w tym płonącym czerwonym stroju, który podkreślał jej charakterystyczne blond włosy.

sieć

zdecydowanie sieć To jeden z najważniejszych okresów w karierze piosenkarza i autora tekstów, i tak samo było na koncercie Eras Tour. Stąd wzięły się takie klasyki jak „22”, „I Knew You Were Trouble” i oczywiście „All Too Well”.co zwróciło wszystkich przeciwko Jake’owi Gyllenhaalowi, ponieważ okazało się, że jest bardzo podobne do początków jego postaci w The Miłość i uzależnienie…jeśli nie wiedzą dlaczego, zajrzyj do środka Gwiazda Plusa.

READ  Anime Tantei wa Mou, Shindeiru będzie miało drugi sezon - Kudasai