21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sandra Bullock „załamana” zarzutami Michaela O’Hare’a

Sandra Bullock „załamana” zarzutami Michaela O’Hare’a

amerykańska aktorka Sandra Bullock „smutna” Po ujawnieniu, że sportowiec Michael O’Hare zadenuncjował rodzinę Touhy, która zabrała go, aby uzyskać jego opiekę i twierdziła, że ​​się wzbogaciła. Z filmem „Możliwy sen”.

W filmie występuje Sandra Bullock jako przybrana matka Michaela Orra, Leigh Anne Touhy Aktorka zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki w 2010 roku.

Zdjęcie: przechwytywanie wideo

ujawniło źródło bliskie Bullockowi codzienna poczta Że producent filmu też jest tym zbulwersowany Film, nad którym tak ciężko pracowałem, jest teraz „skażony”.

W film włożono tyle pracy, że wszyscy myśleli, że to prawda, a teraz została zakwestionowana. To po prostu denerwuje Sandrę, że był to wyjątkowy moment w jej życiu– powiedział bliski przyjaciel aktorki.

Zdjęcie: przechwytywanie wideo

Bullock przeżywa trudne chwile

Ta kontrowersja ma miejsce po śmierci partnera aktorki dwa dni temu, więc źródło bliskie Sandrze Bullock skomentowało to Zdobywca Oscara „ma silną twarz” W tych trudnych chwilach jego życia.

„Ona zastanawia się, jak przejść przez to wszystko, to zajmie trochę czasu, ale Uczucia do Sandry są teraz wysokie Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące lepsze dni”.

Zdjęcie: przechwytywanie wideo

„Wszystko było kłamstwem za milion dolarów”: Michael O’Hare

Michael O’Hare, mistrz Super Bowl XLVII z Baltimore Ravens, potępił rodzinę Tuohy we wtorek, że Ugościć go, aby uzyskać jego opiekę i wzbogacić się o film To zebrało ponad 300 milionów dolarów bez otrzymania części pieniędzy.

Oh, Ma świetne umiejętności sportoweujmująca Leigh Anne Tuohy (w tej roli Sandra Bullock), jej mąż Sean i ich dwaj synowie, Collins i Sean Jr.

Rodzina Tuohy zachęcała go do uczęszczania do college’u i Zwiększyłoby to jego zdolności fizyczne, które ostatecznie uczyniłyby go gwiazdą NFL.

Fot. archiwum

Amerykański gracz potwierdził, że Sean i Lee Ann właśnie oszukali go w wieku osiemnastu lat, aby podpisał kuratelę, Dokument upoważniający ich do zawierania transakcji w jego imieniuktórym powiedzieli mu, że nie ma różnicy między nią a adopcją.

READ  Ostre wyznanie Cristiana Castro na temat tego, dlaczego od lat nie widział swoich dzieci Simony, Michaela i Rafaeli

Michael O’Hare potwierdził, że Sean i Lee Ann Toohey Zdradzili go, miał 18 lat Aby podpisał kuratelę, która jest dokumentem upoważniającym do zawierania z nim umów, które, jak mu powiedzieli, nie różniły się niczym od adopcji” – powiedział przedstawiciel prawny aktora.

Fot. archiwum