29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart ma prawie 50% zniżki na tę „zasłużoną dla klasy wyższej” sofę sypialną

Walmart ma prawie 50% zniżki na tę „zasłużoną dla klasy wyższej” sofę sypialną

przez

napisałem w styl życia On

Meble stają się coraz droższe Mają specjalne projekty, które sprawiają, że wyglądają luksusowo..

W przypadku sof dzieje się coś podobnego, ponieważ są one jednym z nieodzownych elementów salonu w domu. A jeśli zawiera funkcję, która zamienia się w łóżko, Koszt wzrasta bardziej.

Na szczęście istnieją tymczasowe promocje, z których mogą skorzystać rodziny, jak ta na Wielka wyprzedaż w Wal-Marciektóre oferują tylko rozkładaną sofę z dużym rabatem.

To jest rozkładana sofa z dużym rabatem w Walmart

Tak wyglądałaby sofa z promocją Walmart. (prywatny)

To jest kopia Szary rozkładany salon Hometrends Wykonane z drewna i pianki o dużej gęstości dla większego komfortu.

zgodnie ze specyfikacją sklepu Tkanina pokrywająca meble to poliester, dlatego zaleca się stosowanie jej wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Pod względem kosztów ta sofa kosztowała 15 000 990 meksykańskich pesos, ale dali jej prawie 50% zniżki; Do końca I pozostał na poziomie 8 tysięcy 990 pesos. To okazja!

I to nie wszystko. Przedmiot można kupić na okres do 15 miesięcy bez odsetek i obejmuje wysyłkę, która, jeśli zostanie wykorzystana w tych dniach, może dotrzeć od 15 sierpnia do obszarów takich jak Dolina Meksyku.

Do sprzedania sofa. (prywatny)

READ  Celem jest zapłacenie 725 milionów dolarów na rozstrzygnięcie pozwu zbiorowego w związku z wyciekami Facebooka do Cambridge Analytica