25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ustanowili oficjalną karę Santiago Solari za odesłanie go do Puebla

Liga MX

Indiecito już wie, jak długo potrwa bez możliwości zajęcia miejsca w azulcrema.

Santiago Solari już wie, ile ma gier karnych.
© zdjęcie 7Santiago Solari już wie, ile ma gier karnych.

Ameryka mecz przeciwko Puebla Skupienie się na tygodniu, który będzie katalizatorem w Coapa, ponieważ w ten weekend nie zagrają drugiego dnia turnieju Koniec 2022 Ponieważ twój mecz przeciwko Mazatlan Został przełożony kilka tygodni temu i potrwa do połowy lutego.

W tym samym czasie kuaba Otrzymałem wiadomości z tym związane Santiago Solari. Należy pamiętać, że Indesetto został wyrzucony z poprzedniego meczu za wejście na boisko i gniewne zaliczenie trudności gwizdka. oscar mijia po wejściu Roger Martinez, zawodnik, który wcześniej otrzymał łokieć i nie został ukarany kartką i tym samym zdenerwował trenera.

Oficjalne oświadczenie wydane przez Komisja dyscyplinarna Kara potwierdzona za Słoneczny. Wiadomo było, że kara będzie tylko jednym meczem, a nie sześcioma, jak to było wymierzane kilka dni temu. Dzięki temu technik straci kolejne zobowiązanie, które będzie przeciwko niemu atlas 22 stycznia.

powiedziałem, że Santiago Będzie mógł odzyskać prowadzenie w meczu Liga MX do czwartego dnia, wtedy właśnie Millonety otrzymać Sportowiec Saint Louis w sądzie Stadion Azteków Przyszłego 5 lutego, dnia, w którym, nawiasem mówiąc, będą musieli zdobyć pełną listę już od zamknięcia międzynarodowej książeczki paszportowej dwa dni temu.

Tak więc minimalna kara była dla Santiago Solari Pokazał twarz, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy w meksykańskim futbolu i eksplodował w niej ze względu na standardy sędziowania. Do dziś strateg nie przedstawił publicznie osobistego stanowiska w tej sprawie.

Gra Rogera Martineza

Innym Amerykaninem, który otrzymał wyrok, był: Roger Martinez. Kolumbijski napastnik przeciwko Puebla został wyrzucony z boiska po otrzymaniu dwóch żółtych kartek, za co otrzymał mecz karny, więc nie będzie obecny przy odbiorze Azulcremy. atlas w dniu 3.

READ  Ameryka chce uregulować zaległe rachunki z Monterrey w finale Ligi Mistrzów CONCACAF