25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie będzie już licytował Christiana Pavona; Latem będzie darmowy

Zanim zrobiły się presje i kaprysy Boca Juniors Uwolnić Christian Pavoni Niebieski krzyż Nie jest gotowy, by zadowolić Xeneize Azul y Oro, ponieważ za sześć miesięcy Argentyńczyk pozostanie wolnym agentem.

We wspomnianych negocjacjach nie udało się osiągnąć wspólnego porozumienia, ponieważ zespół argentyński dąży do uzyskania znaczącej korzyści ekonomicznej w zamian za dopuszczenie. Christian Pavon, będziemy Boca Juniors Jego celem jest zarobienie ponad 3 milionów dolarów plus 80 procent jego listu na przyszłą sprzedaż.

Jednakże Maszyna Nie jest zainteresowany kupnem gracza, który będzie wolny w krótkim czasie; Warto zauważyć, że plik Kiszan Bawona Interesuje się wojskiem meksykańskim futbolem, ponieważ intencją Argentyny jest zmiana krajobrazu.

„Mamy najlepsze relacje z chrześcijanin (Bawona), mam nadzieję, że będzie z nami przez wiele lat. Mamy nadzieję, że wkrótce nastąpi zbliżenie, aby mogło być kontynuowane”. Jorge BermudezCzłonek Rady Piłki Nożnej.

Christian Pavon w meczu z Boca

Po stawianiu przeszkód i nie wyjaśnianiu rzeczy, Niebieski krzyż Będzie miał już drugą opcję, by wzmocnić ofensywę cementową na wypadek, gdyby negocjował z Christian Pavon całkowicie spada.

Niebiańskie przewodnictwo ma na swoim radarze Paragwaj Robert Morales, napastnik Cerro Porteño, który w wieku dwudziestu dwóch lat stał się jednym z najlepszych piłkarzy Guarani i z warunkową wartością 2 mln dolarów, Niebieski krzyż Dostanie 50 procent swojej przepustki.

Możesz być także zainteresowany: Eric Lira „Kocham” Joan Rinos z The All-Star Game

READ  Były francuski piłkarz Jean-Pierre Adams umiera po 39 latach w śpiączce