11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jorge Ruvalcaba, napastnik Pumy, który zdobył 47 sekund po debiucie w Lidze MX

Jorge Ruvalcaba zadebiutował w pierwszej lidze z Pumami przeciwko Toluce iw ciągu 47 sekund strzelił czwartego gola w lidze.

Jorge Rovalcaba Po raz pierwszy jako gracz Pumy Z bramką, w swojej prezentacji przeciwko Toluce, w CU Olímpico, pierwszego dnia Clausura 2022.

20-letni napastnik wszedł do drugiej połowy przeciwko Czerwonym Diabłom iw pierwszej dotkniętej piłce strzelił gola w sprawie Oriazole.

ruvalcaba Ostatni turniej dla kategorii U-20 PumyW którym spisywał się dobrze, a to pomogło mu awansować go do pierwszego zespołu, który był w rękach Andresa Leliniego.

Napastnik potrzebował 47 sekund, oprócz dwukrotnego dotknięcia piłki, Aby strzelić gola jako gracz Pumy. Młody napastnik budzi złudzenia, bo łatwość, z jaką popisywał się na bramkę w pierwszej lidze, jak uczył się wówczas Emanuel Montegano.

ruvalcaba Urodził się w Los Angeles w Kalifornii, chociaż został zarejestrowany jako praktykant w Meksyku, ze względu na swoje podwójne obywatelstwo.

W poprzednim turnieju Amerykanin meksykański rozegrał osiem meczów w koszulce Puma U-20 Nie mógł strzelić żadnego gola, ale 47 sekund w ekstraklasie wystarczyło, by pokazać swój talent przed bramką.

READ  Verstappen wygrał najkrótszy wyścig w historii Formuły 1 w Belgii, z Hamiltonem nadal na czele