28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uribe Peralta ogłosi przejście na emeryturę jako profesjonalny gracz

38-letni napastnik nie znalazł jeszcze nowego zespołu, który pożegnałby się z boiskami

Uribe Peralta Pożegnał się z sądami w najbliższą środęDopiero gdy skończył 38 lat i po rozstaniu z Chivasem nie znalazł dobrej opcji na kontynuowanie kariery.

Historyczny meksykański napastnik, który zadebiutował na ringu 22 lutego 2003 roku z Monarcas Morelia, prawie 19 lat temu, Ogłosili oficjalne ogłoszenie na swoich portalach społecznościowych, jak zaawansowany ESPN.

„19 lat profesjonalnego noszenia poncho plus całe życie poświęcenia i oddania. To mój sposób na pożegnanie, a przede wszystkim dzięki Tobie, mojemu hobby i wszystkim, którzy umożliwili to marzenie. ¡Valen Oro!” wzruszający film.

Peralta grał w Morelia, Leon, Monterrey, Santos, Jaguares, America i Chivas, chociaż ten ostatni etap w stadzie był najgorszy w jego karierze, strzelając tylko jedną bramkę z rzutu karnego w 33 meczach Ligi MX rozegranych dla Guadalajary. Kolejny znacznie więcej w nieistniejącej już Copa MX.

Uribe Peralta Dwa gole, które strzelił Brazylii w finale, gdy Meksyk pokonał Amazon 2:1 na Wembley i zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, na zawsze zostaną zapamiętane, podobnie jak ślad, który pozostawił, zwłaszcza wśród kibiców. Santos Laguna i Ameryce, gdzie przeżył swój najlepszy etap jako piłkarz w latach 2010-2018.

READ  Azteca TV, nadal nie ma praw do oglądania przeciwko Jamajce