25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Diego Godin kończy karierę w Europie i trafia do Atlético Mineiro

Meksyk /

W tę środę obecny mistrz Brazylii w piłce nożnej, Atletico Mineiroi Złóż oficjalny podpis Diego GodinByły zawodnik takich drużyn jak Atletico Madryt i Inter Mediolan. Dzięki tej zmianie Urugwaj Kończy się w EuropieCo zaczęło się w 2007 roku, kiedy podpisał kontrakt z Villarreal w La Liga. Najlepsze lata przeżył z Atleti, zespołem, z którym zdobył trzy tytuły.

niektóre ekwipunek że mieli Próbować pliks w obronie byli Ameryka (na życzenie Solari) i Walencja, z La Liga, szukając pewnych impulsów na rynku zimowym przy niskich kosztach. Niemniej jednak, Podjął decyzję, by po raz pierwszy zagrać w Brazylii.

Godin, który – który Osiąga Minero jest jak wolny agent, Wystąpił objazd z brazylijskim podmiotem Do 31 grudnia br., z klauzulą, która pozwala na przedłużenie linku, jeśli weteran tego chce.

Przeprawa przez Europę

Godin Przeżył z nim swoje najlepsze lata Atletico Madrid. Madryt pozyskał go w sezonie 2010/2011, by stworzyć duet z Brazylijczykiem Juanem Mirandą. Od teraz reszta to już historia, bo w 9 sezonów Kto grał w rankingu, grał w finale Ligi Mistrzów i Zdobył Puchar Króla, Ligę i Superpuchar Hiszpanii.

Dzięki wspaniałemu plakatowi, który miał, a także doświadczeniu, Inter Mediolan zdecydował się powołać go w kampanii 2019/2020. Ale sprawy w Nerazzurri nie poszły dobrze, więc Postanowiłem podpisać Cagliari na sezon 2020/2021.

Po bardzo złym sezonie 2021/2022 z Cagliari, który znajduje się na pozycjach spadkowych, Urugwajski obrońca wrócił do Ameryki Południowej, aby grać w wieku 35 W Atlético Mineiro de Hulk i Eduardo Vargas.

READ  „za kogo umarł”; Powieść bohatera psa Atlasa Bermudeza