3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uczeń nagrywa swojego nauczyciela, nie wiedząc, dlaczego na TikToku

Uczeń nagrywa swojego nauczyciela, nie wiedząc, dlaczego na TikToku

Szkoły to przestrzeń do nauki i edukacji. codziennie, Miliony młodych ludzi chodzi do szkoły uczyć się inaczej Tematy prowadzone przez nauczycieli. Niektórzy uczniowie używają swoich telefonów komórkowych do nagrywania wydarzeń, które mają miejsce w klasie. tak jak Nastolatek, który zdecydował się zapisać swojego nauczyciela podczas lekcji angielskiego.

Użytkownik krótkiej platformy wideo, TikTok, przesłał krótki klip gdzie Zauważono, że jego nieobecność daje krótkie nauczanie języka anglosaskiego. podczas sesji, Nauczyciel poprawił niektórych uczniów kto odpowiedział błędnie. Wydarzenie pokochały tysiące internautów, Te same, które rozpowszechniły wydarzenie, które faktycznie miało miejsce Ponad 800 tysięcy egzemplarzy w aplikacji.

„Nazwisko profesora????”Myślałem, że grają, a nie, że była prawdziwą nauczycielką. „Anglicy są zawsze najlepsi”czy „To jest motywacja, że ​​chcę kontynuować studia”, to tylko niektóre z nich Komentarze wielu internautów.

Po spopularyzowaniu prawdy dowiedzieli się o tym użytkownicy Wszystko było ustawione Wykonane na potrzeby teledysku. pomimo tego, Młodzi ludzie nie wahali się szukać jego profilu Z chińskiej aplikacji do Zażyj substancję, która idzie w górę.

Famyy to nazwa zaangażowanakto w dół Nagraj, jak wygląda twój dzień, Podobnie oferty Jej prezent do tańca Różne piosenki, które są w modzie. pani ma Ponad półtora miliona obserwujących I to już przekracza Siedem milionów reakcji.

READ  Jak pieniądze Pedro Infante zniknęły kilka godzin po jego śmierci