2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeśli zatrzymasz Guardians of the Galaxy 2 na 24 minuty i 48 sekund, zobaczysz najgorszego bohatera w historii Lucasfilm

3 „Strażnicy Galaktyki vol. 3” Świętuje swój pierwszy tydzień w kinie i to dobry czas, by przypomnieć sobie jego dwa pozostałe filmy w Case Pożegnanie z trylogią stworzoną przez Jamesa Gunna. Najmłodsi mogą nie rozpoznać postaci, która pojawiła się kilka razy i ma przeszłość”.wzgórza„.

Jeśli zdecydujemy się obejrzeć drugi film w jego wersji Disney+ i poprzestaniemy na 24 minuty i 48 sekundwidzimy krótko Kaczor Howardjego charakterystyczny garnitur, który przemawia do kobiety.

To nie pierwszy raz, kiedy pojawia się w sadze, pierwszy raz pojawia się na scenie po napisach, kiedy ją widzimy Wewnątrz fasad El Coleccionistapostać grana przez Benicio del Toro.

Historia Howarda nie jest najlepsza, bo w 1986 roku dostał własny film”Howarda superbohateraZ George’em Lucasem jako producentem wykonawczym. Jego budżet wyniósł 37 milionów dolarów, co zaowocowało łączną zbiórką prawie 38 milionów dolarów, ale nie powiodło się w kasie.

Poza kasą, o godz Zgniłe pomidory Ma ocenę akceptacji 14% na podstawie 81 recenzji. Potem po prostu zniknął z radaru Marvela, bez względu na to, jak popularne były wówczas komiksy.

Interesujące jest to, że nie tylko wystąpił w swoich występach w Strażnikach Galaktyki, ale miał także swój moment walki z Thanosem w Avengers: Infinity War, a nawet swój moment w „Co jeśli?”

Czy kaczka wróci w przyszłości?

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx

READ  Sirat ogłasza odejście z teatru podczas trasy koncertowej w 2022 r.