2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tonden to młody człowiek, który podróżował z Eugenio Derbezem i nie rozpoznał go

Młoda kobieta o nazwisku Paige Craig w TikTok stał się wirusowy na tej platformie, pytając swoich obserwujących, kim jest Eugeniusz Derbez.

W swoim filmie, który zgromadził już ponad osiem milionów wyświetleń, opisuje: „Czy ktoś może mi powiedzieć, kim jest ten facet? Ponieważ ludzie proszą go o zdjęcia, a ja boję się go zapytać, kim jest”.

Na nagraniu widać ją również siedzącą obok meksykańskiego aktora. To spowodowało, że wielu Meksykanów komentowało sarkastycznie, a nawet żartobliwie.

Przeczytaj także: TikTok: Czy Starbucks otworzy się w Rzymie po 40 latach? Wzruszenie pokazuje reakcję Włochów

Niektóre z nich to: „Ktoś to wyjaśni”, „To Ludovico P. Lucci”, „To Armando Hoyos”, „To meksykański aktor”, „On jest legendą”, „Musisz obejrzeć jego filmy”, „To Adam Sandler ” i wiele innych.

Trzeci sezon komediowego serialu dokumentalnego „W podróży z derby” Zgodnie z oświadczeniem ViX +, platformy streamingowej TelevisaUnivision, premiera odbędzie się 7 kwietnia w Stanach Zjednoczonych i Puerto Rico z dwoma nowymi cotygodniowymi odcinkami.

Oświadczenie, które pokazuje, że w Meksyku i ponad 240 krajach i regionach będzie dostępne za pośrednictwem najlepsze wideo, Oznacza to, że w tych nowych częściach bohater „Eugenio” i jego rodzina pojadą na Jamajkę, aby spróbować wspólnie odpocząć i tym samym zapomnieć o chaosie poprzednich podróży.

W tym nowym sezonie rodzina ponownie pozwoli kamerom dokumentować ich codzienną dynamikę, a także doświadczenia na tej karaibskiej wyspie.

Przeczytaj także: Wideo: Becky G jest nękana przez paparazzi i dziennikarzy po przyjeździe do Meksyku

On a Trip with the Elderbeez to sześcioodcinkowy, półgodzinny serial komediowo-dokumentalny (z jedną powtórzeniem), który śledzi jedną z najpopularniejszych rodzin w hiszpańskojęzycznej rozrywce telewizyjnej podczas ich wspólnych podróży.

W obsadzie znaleźli się Eugenio Derbez, jego żona Alessandra Rosaldo i ich córka Aetana, a także najstarsze dziecko Eugenio: aktorka Aislyn Derbez oraz aktorzy Vader i Jose Eduardo.

READ  Bielizna damska "Ratująca" z Garbage Collection - KODASAAI

Pierwsze dwa sezony serialu są już dostępne w USA na ViX+.

Serial jest produkowany przez 3Pas Studios Eugenio Derbeza i Bena Odella we współpracy z Lionsgate Television, we współpracy z Javierem Williamsem i Nickiem Lee z 3Pas.

Producentami wykonawczymi serialu są Eugenio Derbez, Ben O’Dell, Javier Williams, Nick Lee i Aislin Derbez.

Fizyczną produkcją zajmowała się meksykańska firma produkcyjna 3Pas Studios, Visceral, z Williamsem i Pablo Calasso jako producentami wykonawczymi.

Aislin i Eugenio Derbez. Źródło: Instagram @aislinnderbez

Z informacji z EFE

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tak