17 maja, 2024

Tyson Fury kontra Francis Ngannou na żywo w Internecie: Fury pokonuje Ngannou w kontrowersyjnej walce

Śledź runda po rundzie The Fury – Ngannou Fight Live Online: minuta po minucie dzisiejszego meczu bokserskiego z Riyadu w Arabii Saudyjskiej.

Prawie 11 miesięcy po swojej ostatniej walce z Darek Chisora W Londynie brytyjski bokser, Tysona Fury’egoponownie zakłada rękawiczki, by zmierzyć się z kameruńskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki, Franciszka Ngannou.

Walka obecnego mistrza świata wagi ciężkiej Światowa Rada Boksu I poprzedni UFCTo jest w Boulevard Hall w Riyadzie w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

Warto to zauważyć Fury nie będzie ryzykował tytułu mistrza WBC Ponieważ jest to epizodyczna walka bez tytułu. 35-letni brytyjski gigant rezerwuje ten nabój na rok 2024 wraz z Ukraińcem Oleksandrem Usykiem, obecnym królem IBF, WBO, WBA i IBO.

Tyson Fury: rekord zawodowy

Tysona Luke’a Fury’ego Jego rekord to: 33 zwycięstwa (24 nokauty), zero porażek i jeden remis jako zawodowy bokser od debiutu w 2008 roku. Jedyny remis miał miejsce w meczu z Amerykaninem, Deontaya Wilderaw grudniu 2018 r.

Francis Ngannou: Rekord zawodowy

Jako zawodnik mieszanych sztuk walki, Franciszka Ngannou Od debiutu w tej specjalności w listopadzie 2013 roku ma na swoim koncie 17 zwycięstw (12 przez nokaut) i trzy porażki. Będzie to jego pierwszy mecz w boksie zawodowym.

Fury kontra Ngannou: data i godzina

Walka odbędzie się w sobotę, 28 października i ma rozpocząć się o 15:15 (czasu CDMX).

Gdzie oglądasz walkę?

Mieszkaj naprzeciwko DAZN W transmisji na żywo i w otwartej telewizji Aztek 7 W nocy (przełożone).

Kompletny billboard

Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę meczu Fury vs Ngannou:

• Fabio Wardley kontra David Adele (12 rund)
  • Joseph Parker kontra Simon Kane (10 rund)
  • Arslanbek Mahmudov kontra Junior Anthony Wright (10 rund)
  • Martin Bacolli kontra Carlos Takam (10 rund)

*Wszystkie walki są uzgadniane w wadze ciężkiej.

READ  Leon akceptuje! La Fiera odpowiedziała na propozycję ponownego wydania Pucharu Interamerykańskiego w 2024 roku – Fox Sports