26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzy Smutne Tygrysy wyrzucają jednego z członków

Trzy Smutne Tygrysy wyrzucają jednego z członków

the Trzy smutne tygrysysłynne trio komedii muzycznych z Nuevo León, zwolniło jednego ze swoich członków w bardzo pomysłowy sposób: poprzez parodię artystyczna rapsodiapowodzenie Zespół Queen.

Jezu Gallardo (akordeon i marakasy) oraz Pedro Palacios (Gitara i głos) Pożegnali się z tym, kim byli przez tyle lat Gitarzysta Eric Ibarra, dostosowując swoje pożegnalne przesłanie do tempa utworu oryginalnie wykonywanego przez Freddiego Mercury’ego. Film szybko stał się wirusowy.

W ten sposób pożegnał się z trzema smutnymi tygrysami Erica

Grupa, „której występ składa się z utworów autorskich i parodii poprzedzonych zabawnymi wstępami, monologami i rutynami”, jak wynika z opisu w mediach społecznościowych, zmieniła tekst utworu zawartego na płycie. Wieczór w operze (1977).

ITo nie koniec, życie takie jest, wszystko się zmienia, nie jest łatwo patrzeć, jak odchodzisz. gdzie idziesz? Gdybym był z mamą… tutaj. Bardzo podoba mi się ten zestaw, ale to coś dla mnie. Trudna decyzja, pożegnanie nie będzie najlepsze. „Byliśmy tak blisko, ale teraz musisz odejść” – mówi parodia.

Dodatkowo zespół dodał wiadomość, w której życzył Ericowi wielu sukcesów w jego przyszłości: „To ważny moment w naszej podróży I postanowiliśmy podzielić się tym z Wami w ten sposób.

„Będziemy nadal z wielkim uczuciem pracować, aby zapewnić im możliwość spędzenia teraz chwil radości z Danielle i Zawsze życzę Ericowi wielu sukcesów Na każdym kroku w życiu osobistym i artystycznym.”

Podobno w tym samym momencie, w którym żegnał się z gitarzystą, który spędził w grupie 13 lat, Los Tres Tristes Tigres powitał go w grupie. Muzyk, którego zastąpi Daniel.

Tak zareagowali internauci

Sprytny sposób pożegnania Erica Ibarry piosenką Queen spowodował, że wielu fanów zespołu od razu zareagowało, na przykład:

  • Clara Hernandez: „To była najlepsza piosenka i najlepszy sposób, aby powiedzieć do zobaczenia wkrótce Ericowi i przywitać się z Danielem”.
  • Gustavo Brito:Cóż za emocjonalne pożegnanie i powitanie na mistrzowskim występie. Być może nie przeczytałeś mojego komentarza, ale zdjęcia i to, co mówią, poruszyły moje serce piosenką”.
  • Thelma Ordonez: „Nawet pożegnanie z Erikiem i życzyenie mu sukcesów było imponujące”.
  • Marisela Ortega: „Niektóre rzeczy są bardzo prawdziwe: przyjaźń trwa, nic nie jest lepsze, jest po prostu inne i nawet jeśli to boli, przedstawienie musi trwać. Eric, poradzisz sobie bardzo dobrze.
  • Klucz Ejlatu: „Żegnaj, w ciągu sekundy ze smutku przeszedłem do śmiechu„.
READ  Fani nie sądzą, że Oshi no Ko stanie się „społecznym fenomenem” – Kudasai

HC