26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nadia Ferrera w zabójczej stylizacji z okazji urodzin Marca Anthony’ego: ZDJĘCIA

Nadia Ferrera w zabójczej stylizacji z okazji urodzin Marca Anthony’ego: ZDJĘCIA

Ostatnio znana piosenkarka Marek Antoni Razem ze swoją partnerką świętował swoje 55. urodziny Nadia Ferreira, 24-latek dzielił różne momenty swojego celebrowania życia na pokładzie imponującego jachtu.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych obie gwiazdy udostępniły różne zdjęcia i filmy z momentów tej uroczystości, ponieważ Paragwaj chciał wyrazić miłość, którą czuje. Przez tłumacza „Vivir mi vida”.

Tak Nadia pogratulowała mężowi. (Zdjęcie: EJ Nadiaferrera)

Świętują urodziny Marka Antoniusza

Niedawno w zdobyciu gwiazdy towarzyszyła mu słynna żona piosenkarza On chodzi Podrzędny SławaGdzie dobrze się bawili i robili zdjęcia dla mediów; Aby okazać swój podziw, miłość i szacunek, młoda kobieta przygotowała niesamowite przyjęcie i Ekscytujący weekend.

„Pura Vida, weekend urodzinowy z Marek Antoni„, czytamy w poście, który udostępnił na Instagramie, w którym pokazał święta, które dano do świętowania.

Co więcej, widziano ich w jednym z opowiadań Cieszyć się Z plaży widać pływające w niej manty fale krystaliczny; W historii, którą również podzieliła się, pokazała swoje naturalne piękno, elegancko chroniąc się przed słońcem Kapelusz w szerokim rondem.

Parze towarzyszy dziecko. (Zdjęcie: EJ Nadiaferrera)

We wspomnianym poście, który otrzymał tysiące polubień i setki komentarzy od obserwujących, wyjaśniła: „Kiedy mąż mówi ci, żebyś się nie ruszała, pozwól mi uchwycić to, co widzę”.

Pochwal się swoim wyglądem na plaży

Z drugiej strony należy zauważyć, że przyjęcie urodzinowe Marka Antoniusza obejmowało wzruszające i intymne chwile z jego partnerką, jak Nadia Okaż mu swoją miłość pocałunkami, uściskami i spojrzeniami W pełnym zakresie szczęśliwy Obok niego, bez koszulki, pokazując swoje tatuaże.

Ponadto urodziny Marca Anthony’ego i Nadii mają szczególne znaczenie, ponieważ w czerwcu 2023 roku para powitała na świecie wspólne pierwsze dziecko, dlatego modelka za pośrednictwem swoich relacji w mediach społecznościowych opublikowała ich nowe zdjęcie. Przedstaw swoje dziecko.

(Zdjęcie: EJ Nadiaferrera)