16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Prowadząca Ventaneando na żywo na antenie miała poważny problem zdrowotny, trzeba było jej pomóc i to był ten moment

Prowadząca Ventaneando na żywo na antenie miała poważny problem zdrowotny, trzeba było jej pomóc i to był ten moment

Chwile udręki i napięcia to te, których doświadczają zwolennicy programu rozrywkowego”.Okna„Po jednym Najpopularniejsze sterowniki Podczas transmisji na żywo doznał poważnych problemów zdrowotnych, co wywołało niepewność wśród fanów.

W 2023 roku najchętniej oglądany program w telewizji Azteca zdołał stworzyć odnoszący sukcesy zespół gospodarzy na czele Patty Chapuys, Lynette Puente, Monica Castañeda i Rosario Moreta. Jednym z nich był ten, który w piątek 15 września podczas programu poczuł się źle.

To gwiazdorska obsada. Zdjęcie: prywatne

Co stało się z Lynette Puente w Ventanindo?

Za pośrednictwem sieci społecznościowych, najsłynniejszego programu rozrywkowego w Meksyku.OknaUdostępniła film, na którym widać, jak jeden z jej kierowców otrzymuje pomoc medyczną po poważnych problemach zdrowotnych, co zszokowało pozostałych jej kolegów.

Okazuje się, że znawca zagadnień rozrywkowych, Most Linate 15 września podczas transmisji programu na żywo poczuła się źle i z powodu jednego z obrażeń została opatrzona przez służby ratunkowe. Na zdjęciach widzimy kierowcę siedzącego na krześle podczas pomiaru ciśnienia krwi.

Na nagraniu słychać partnerkę Patty Chapuis, która mówi, że od rana źle się czuje, dlatego nie wyklucza pójścia na kontrolę do lekarza. Na szczęście jego presja nie spowodowała żadnych zmian i mógł dalej pełnić funkcję właściciela programu rozrywkowego.

Po wycieku zdjęć obserwatorzy stacji telewizyjnej Ajusco życzyli Lynette Puente szybkiego powrotu do zdrowia i poradzili jej, aby odwiedziła szpital, aby dowiedzieć się, jak duży jest dyskomfort, na który cierpi.

Kim są kierowcy „Ventaneando”?

Przez 27 lat nadawania program rozrywkowy „Ventaneando” stał się jednym z odnoszących największe sukcesy programów w telewizji Azteca dzięki ekskluzywnym występom i talentowi wszystkich współpracowników programu. Obecnie zatrudnia personel, na którego czele stoi Patty Chapuis.

Oprócz Patty ChapuisGospodarzami „Ventaneando” są Pedrito Sola, Daniele Bisogno, Mónica Castañeda, Lynette Puente, Rosario Moreta i Ricardo Manjarrez.

READ  Genesis Rodriguez olśniewa tymi artystycznymi zdjęciami i potwierdza, dlaczego jest ulubioną córką Pumy Rodriguez
Oto obsada serialu. Zdjęcie: prywatne

Czytaj

Zagrał w Azteca TV w Ventaneando, a teraz zdradza Patty Chapuys i przychodzi do programu Hoy z Andreą Legarretą