18 maja, 2024

Trener PSV Eindhoven poparł decyzję Pepe po kontrowersji z Chuckym Lozano

Hirvinga Lozano Zadebiutował w najbliższą sobotę na swoim drugim etapie z Eindhoven Eindhovenpodczas wygranego 4:0 meczu z NEC w Liga HolenderskaMeksykanin miał już jednak pierwszą „kontrowersję” z ekipą rolniczą.

Po wejściu na giełdę Noaha Lange’a W 56. minucie Chucky Pod koniec meczu spowodował maksymalny rzut karny, po czym poprosił o podanie piłki do wykonania rzutu karnego, ale Amerykanin Ricardo Pepe Przyjął piłkę, aby móc oddać strzał, odbił Meksykanin i strzelił z miejsca, ustalając wynik.

w tej sytuacji, Piotr BossDyrektor techniczny Eindhoven EindhovenOpowiedział o kontrowersjach, jakie pojawiły się podczas meczu, w którym do interwencji zmuszony był kapitan PSV Eindhoven. Andre RamalhoKomunikowanie pragnień stratega.

„Pepe był po prostu wyznaczoną osobą. Jest drugą osobą na liście po De Jongu”.

Biorąc pod uwagę to wyjaśnienie i przy wyłączonym zakresie Łukasz De Jonga Kilka minut temu, Obfitość Najwyraźniej nie miał pojęcia, w jaki sposób kolekcjonerzy zadecydują o jego nowym zespole, skoro wrócił do klubu dopiero kilka dni temu. Holandiachociaż w sprawę zaangażowana jest osoba trzecia, na przykład Belg Johanna Bakayoko On też chciał kary.

DT współczuł innym

Ta scena pozostanie tylko anegdotą, bo mimo rozczarowania napastnik Azteków dał jasno do zrozumienia, że ​​zaakceptuje swoje strategiczne decyzje, pomimo… bosz To, co się stało, było haniebne.

„Zawsze jest trochę niezręcznie, gdy zawodnik trzyma piłkę w dłoni i nie chce jej oddać”.