18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazdy, które pozostają na służbie w sezonie zasadniczym NFL

Gwiazdy, które pozostają na służbie w sezonie zasadniczym NFL

Rafał Zamorano18 września 2023 o godzinie 02:10Czytanie: 7 minut.

Ciro: „Kansas City wciąż nie ma rytmu innych czasów”

Analiza Ciro Procony dotycząca zwycięstwa Chiefs nad Jaguarami.

Ponieważ do zakończenia pierwszych dwóch dni pozostały dwa mecze, wiele gwiazd NFL w dalszym ciągu nie osiąga imponujących wyników, jakich oczekiwano


Po dwóch tygodniach – przy braku podwójnej zmiany.”Poniedziałkowy wieczór piłkarski„–Wyodrębnienie wyraźnych trendów, które z absolutną pewnością wskazują przebieg sezonu zasadniczego na dany sezon, jest nadal zbyt skomplikowane. NFL.

Jednocześnie gwiazdy ligi generują ogromne oczekiwania, którym trudno sprostać. Oczywiście nie jest to czas na panikę, ale są sytuacje, które powinniśmy wziąć pod lupę, ponieważ jeśli nie zostaną skorygowane, kampanie tych gwiazdorskich drużyn mogą zostać wykolejone już bardzo wczesną jesienią.

Wiele osobistości NFL miało ściśle tajny początek sezonu 2023.szczególnie

Najbardziej oczywistym przykładem jest rozgrywający Joe Burrow Podrzędny Bengale z Cincinnatiktóry zaledwie 10 dni temu stał się najlepiej opłacanym graczem w historii NFLZgodził się na pięcioletnie przedłużenie o wartości 275 milionów dolarów.

„Kiedy rozgrywający opuszcza obóz, trudno jest szybko zacząć grać. To nie jest idealne rozwiązanie” – przyznał. terier„Nadal jestem pewny siebie”, który opuścił większość obozu przygotowawczego i przygotowań do sezonu z powodu kontuzji łydki po porażce w drugim tygodniu.

Po dwóch spotkaniach terier Wykonał 41 z 72 podań na 304 jardy i dwa przyłożenia przy jednym przechwycie. Jego ogólny QBR wynoszący obecnie 44,4 plasuje go na 24. miejscu NFLza nazwami takimi jak Czytelnik Desmonda Podrzędny Sokoły z Atlanty, Sama Howella Podrzędny Przywódcy Waszyngtonu, Joshua Dobbs Podrzędny Kardynałowie z Arizony, Danielle Jones Podrzędny Giganci z Nowego Jorku I początkujący Anthony’ego Richardsona Podrzędny Colty z Indianapolis, wśród wielu innych. W pierwszym tygodniu Bengale Byli jedyną drużyną w składzie NFL Nie może nawet wejść do czerwonej strefy.

Czy to oznacza? terier Czy to jest gorsze od tych wszystkich szpilek? Oczywiście nie. Nie można jednak zaprzeczyć, że sytuacja uległa osłabieniu i sytuacja może wkrótce nie ulec poprawie z powodu kontuzji łydki pomocnika podczas niedzielnej porażki z Kruki z Baltimorektóry tymczasowo kieruje Azja Północna Z doskonałym 2-0.

„To bardzo bolesne”. [la pantorrilla]”Przyznaję terierpo wcześniejszym upadku Baltimore. „Nie wiadomo, jak się będziesz czuć. Zobaczymy w ciągu najbliższych kilku dni”.

przyjść do Sensei Pojedynek w domuPoniedziałkowy wieczór piłkarski„To wystarczy na tydzień 3 terier Dodatkowy dzień na regenerację.

Wśród uczestników nie brakuje także nazwisk, które warto w tym przypadku wyróżnić.

Josha Jacobsa Do najeźdźcy z Las Vegas W zeszłym sezonie był liderem ligi w biegu szybkim z wynikiem 1653 jardów. W tym roku uplasował się na 39. miejscu NFL Po dwóch meczach z 28 prowadzącymi na 46 jardach, bez szybkich wyników i skromną średnią wynoszącą 1,6 jarda na prowadzenie, plasuje się na 41. miejscu w lidze.

Jak terier, Jacobsa Opuścił także większość obozu przygotowawczego i przygotowawczego, ale z innych powodów. W jego przypadku dochodzi do sporu kontraktowego jako gracza franczyzowego Las vigasKtóry został rozwiązany dopiero 26 sierpnia. w odróżnieniu terierAle, Jacobsa Mógłby mieć większe kłopoty, grając w ataku, który ma poważne problemy z blokowaniem. Po dwóch tygodniach, Najeźdźcy Zajmują 22. miejsce pod względem współczynnika wygranych bloków run. Przede wszystkim pomocnik Las vigas, Jimmy’ego Garoppoloma już remis z czterema innymi rozgrywającymi i ma drugie prowadzenie w tym roku pod względem przechwytów (z trzema).

W szablonie Wikingowie z Minnesotypożegnała się rada Dalvina Cooka Aby dać możliwość Aleksandra Mattesona Jako biegacz bazowy. Zyski nie są dobre. Mattesona Zajmuje 33. miejsce pod względem liczby jardów na prowadzenie z wynikiem 3,3, nie zdobył ani jednej bramki po ziemi i ledwo zaliczył pierwszą próbę po ziemi, po 19 prowadzących na 62 jardy.

reakcja przeciw Mattesona Był tak negatywnie nastawiony, że w feudzie pojawiły się rasistowskie obelgi i groźby, które otrzymywał za pośrednictwem mediów społecznościowych, co wywołało reakcję ze strony Wikingowie i od NFL Potępił te komentarze pod adresem zawodnika.

NFL Zdecydowanie potępia rasistowskie komentarze kierowane pod jego adresem Aleksandra Mattesona w mediach społecznościowych po czwartkowym meczu. Takie odrażające zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne NFL Albo gdziekolwiek indziej” – napisał NFL W swoim oświadczeniu.

A co z On gotuje?

W kampanii w USA także nie wszystko układało się jak dotąd idealnie. New York Jets. On gotuje Przebiegł piłkę 17 razy na 40 jardów, bez przyłożeń, pierwsze dwa upadki na ziemi i średnio zaledwie 2,4 jarda na prowadzenie.

Wszyscy wiedzą, że kampania Samoloty Po kontuzji wpadł w widoczną spiralę spadków Aarona Rodgersa To ich czwarta ofensywna gra w sezonie – mimo zdenerwowanego zwycięstwa Rachunki Buffalo W pierwszym tygodniu pomocnicy również ponieśli konsekwencje. Nie tylko On gotuje Ten, kto płaci cenę za atak, nie lata. Sala prasowa Otrzymał zaledwie cztery prowadzenie w drugim tygodniu, po niesamowitej grze w „Poniedziałkowy wieczór piłkarski„Od pierwszej randki. Hala Przy czterech okazjach trafił zaledwie 9 jardów.

Cztery przechwyty w mniej niż dwóch pełnych meczach Zacha Wilsona Najwyraźniej kierownictwo ligi nie pomogło sprawie Nowego Jorku.

Kolejną wielką tajemnicą na początku sezonu, która od zeszłego sezonu drapie nas po głowie, jest brak okazji, jakie otrzymujemy w końcówce. Kyle’a Pittsa Z Sokoły. Po debiutanckim sezonie, w którym złapał 68 podań na odległość 1026 jardów, co było jednym z zaledwie dwóch ciasnych końcówek w historii NFL NFL Z sezonem na co najmniej 1000 jardów jako starter… Sokoły Zapomnieli o nim. Batesa W zeszłym roku miał zaledwie 28 przyjęć na 356 jardów i dwa przyłożenia w 10 meczach, a w tym sezonie ma na swoim koncie cztery złapanie na 59 jardów.

Gracz, który w drafcie na 2021 został wybrany z numerem 4., wraz z sześcioma innymi graczami plasuje się na 30. miejscu z czterema złapaniami w sezonie, co jest dalekie od jego 15. miejsca. T.J. Hawkinsona Podrzędny Wikingowie Na tej pozycji jest liderem ligi.

A w okopach nie brakuje także ważnych nazwisk wśród zawodników, którzy po dwóch meczach przeszli w ciemnych okularach, czapce i podniesionym kołnierzu płaszcza.

Aaron Donald najwyraźniej nie otrzymał potrzebnej pomocy od młodego składu Rams.Obrazy Getty’ego

Nie ma imienia wspanialszego od innego Aarona Donaldal Rams z Los Angeles.

Oczywiście wiedzieliśmy, że to będzie wymagający sezon dla najmłodszych zawodników ligi i takich weteranów jak oni Donaldzie Być może nie otrzymają takiego wsparcia obsady, jakie otrzymywali w przeszłości.

Ale trzy razy Defensywny Gracz Roku Kandydat, który zakończy karierę jako najlepszy defensywny zawodnik wszechczasów, rozpoczął sezon w tajemnicy, zdobywając tylko jeden worek w dwóch meczach. Poza tą liczbą Donald zajmuje 66. miejsce w lidze pod względem współczynnika zwycięstw przeciwko blokom po podaniach, a w poprzednich latach z łatwością zdominował tę liczbę.

Nie odważylibyśmy się nawet tego sugerować Donaldzie Jest już skończony, ale jego wielkie zagrania muszą zostać ujawnione w środku.

Powtórzę jeszcze raz: to nie jest czas na wciśnięcie przycisku alarmowego i włączenie syreny. Kampania składająca się z 17 meczów zapewnia dodatkowy czas na regenerację po złym początku. Jeśli jednak te zespoły będą chciały wrócić na właściwe tory, zrobią to poprzez wystawienie swoich gwiazd, czyli sprawdzonych zawodników, którzy w przeszłości reagowali na mecze w świetnych momentach.

Te wielkie występy z innych lat podniosły poprzeczkę w stosunku do tego, czego się od nich oczekuje i nadal oczekuje się od nich w 2023 r., pomimo niezbyt mocnego początku, jak oczekiwano.

READ  Rankingi rozgrywających po 10 tygodniu