27 kwietnia, 2024

Arsenal ponownie spudłował 2-0 i zremisował z West Hamem

EFECzytanie: dwie minuty.

Arsenal opuścił coś, co wyglądało na pewne zwycięstwo w Premier League, a ich przywództwo zaczęło słabnąć w końcowej fazie turnieju. nie mogę znowu prowadzić 2:0, Tym razem przeciwko West Hamowi zakończyło się remisem, a strata do Manchesteru City, ich prześladowcy, stała się jeszcze mniejsza.

Decydujący moment meczu: Saka nie wykorzystał rzutu karnego, który mógł zakończyć się wynikiem 3:1.EFE

W ostatnich dwóch dniach drużyna Mikela Artety, mocna przewaga dużej części turnieju, Stracił ważne punkty W swojej bitwie z Manchesterem City, z jednym meczem mniej i bezpośrednią konfrontacją w toku Cztery jednostki na stół.

Nie mógł pokonać Liverpoolu w zeszły weekend, mimo że było 2:0 na ich korzyść, i nie był w tę niedzielę, w derbach Londynu, gdzie West Ham co tydzień walczył o zbawienie. W tamtym meczu z drużyną Kloppa niecelny rzut karny Salaha i znakomita gra bramkarza Ramsdala pozwoliły kapitanowi zdobyć co najmniej jeden punkt. tym razem, Był to ten sam strzelec, który nie wykorzystał maksymalnej kary, która utorowałaby drogę do zwycięstwa.

Dwa gole Gabriela Jesusa i Martina Odegaarda w ciągu dziesięciu minut nie wystarczyły do ​​pokonania Hammers, którzy odpowiedzieli przede wszystkim bramką Saïda Benrahmy.

Rzut karny z nogi Saki mógł dać wynik 3:1 na początku drugiej połowy, ale anglik nie trafił. W obliczu The Reds energia zaczęła słabnąć, a charakterystyczna gra zespołu była widoczna pod jej nieobecność, a West Ham, który potrzebował punktów, wyrównał w piłkarzu Bowenie.

Skończyło się na tym, że Arsenal opuścił dwa punkty więcej w drodze do koronacji i miał więcej wątpliwości niż pewności, W krótkim czasie będzie musiał stawić czoła Haaland City i jego towarzyszom W gigantycznym meczu, który zadecyduje o losach angielskiej Premier League.

READ  Mazatlan vs Puebla z marginalnymi zyskami w czasie rzeczywistym dla zeszłorocznej Ligi MX