28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zadebiutował i zadziwił stadion Azteca!  Brutalna gra i asysta Igora Lechnowskiego w Ameryce (wideo) – Fox Sports

Zadebiutował i zadziwił stadion Azteca! Brutalna gra i asysta Igora Lechnowskiego w Ameryce (wideo) – Fox Sports

Igor Lichnowski Amerykanin był oszołomiony swoim znakomitym występem w Klasyczny patriotyzm W jakim był jego debiucie m.inDla Ameryki A co jest lepsze niż odwrotnie Chivas Przed swoimi fanami. Oprócz tego, że nie pozwolił na zdobycie bramki po raz pierwszy po kilku meczach z niepewnością w obronie. Chilijski obrońca wykonał świetny atak.

31. zawodnik drużyny Aguilas zaskoczył wszystkich na Estadio Azteca, zmuszając ich do wstania z miejsc podczas akcji, która doprowadziła do zdobycia trzeciego gola.

Zobacz więcej: Ostrzegł, że pokonają ich 3:0! Alejandro Zendejas nie przewidział strzelenia gola (wideo)

Zabawne i pomocne od chilijskiego po chilijskiego

Igor Lichnowski Po raz pierwszy pojawił się w najlepszy sposób z Ameryka Nieprzyznanie bramki i oddanie gry pomogło także Diego Valdesowi w zdobyciu drugiego gola tego wieczoru.

Chilijski obrońca po rzucie rożnym nie oddał piłki, a gdy do niej dotarł, Zaskoczyło go to, że grał tak, aby móc ustawić się w terenie i pomóc rodakowi Kto posłał piłkę do tylnej siatki.

Możesz być zainteresowany: „Gdzie jest Gotti, Vega?” Wynik jest haniebny: w LUP pokonali w Ameryce Chivas 4:0

„Utalentowany” i więcej niż lojalny

Igor Lichnowski Został wypożyczony z Tigres do Ameryka Który przyjął chilijskiego obrońcę ze względu na wszystkie straty, jakie poniósł w obronie. Pomimo dezaprobaty fanów dla jego przybycia… Debiut środkowego obrońcy z Ameryki Południowej był znakomity Z młodym zawodnikiem Ramonem Juarezem przeciwko Chivas.

„Chcę podziękować Club America. Od pierwszej chwili poczułem się ważny, dzięki nim poczułem się ważny, biorąc pod uwagę potrzeby zespołu. Ludzie czują się spokojni, gdy zawodnik daje z siebie wszystko” – krzyknął Igor w strefie mieszanej po klasycznym meczu narodowym.

Nie przegap: Ogólny harmonogram Liga MX w tej chwili: América i Rayados awansują po zwycięstwach nad rywalami

READ  Jaki jest czas bitew, kto jest uczestnikiem i kto wykonuje