29 kwietnia, 2024

Toluca i Paiva robią sobie przerwę po pokonaniu Santosa 1:0

Po trudnym dla mnie tygodniu Tolucaza Eliminacja w turnieju Concahameons I Rysuj z RayadosemKlub powrócił do zwycięstwa m.in Pokonaj Santosa 1:0 Wstępny pojedynek Dziewiąty dzień blokady 2024Dzięki prezentowi od Santiago Nuneza.

Dzięki tym wynikom ich poprowadził Renato Paiva z 13 punktami awansował na ósme miejscepodczas gdy te Ignacy Ambriz Z zaledwie czterema punktami zajmuje szesnaste miejsce.

Ziewanie od początku!

Pierwsza połowa pozostawiała jednak wiele do życzenia Santos, który zrezygnował z inicjatywy Czekał na swoim stadionie przed zawodnikiem, który nie wiedział, jak atakować, a mecz zakończył się wyjściem obu drużyn Do końca pierwszej połowy nie padły żadne strzały na bramkę.

To był najmocniejszy strzał Czerwonych Diabłów Edgara LopezaKtóry wyszedł poza obszar i odważył się strzelić z dystansu; Piłka została jednak trafiona przez obrońcę po rzucie rożnym.

Chociaż tak było w przypadku Warriors Ismaila Gouvei W 35. minucie miał wyraźną okazję, ponieważ dali mu czas i przestrzeń na oddanie strzału z trzech czwartych pola gry, jednak jego strzał się nie udał. Uderz w poprzeczkęNiestety dla niego.

W drugiej połowie J. wszedł na boisko z ławkiJuana Pabla Domingueza Szansę dostał natychmiast po tym, jak A Doria i Santiago Nunez są nieuważni W obronie pomocnik został sam do udziału w polu karnym, ale się pojawił Bruno Amioni Ostrożnie z zamiataniem.

Juan Pablo wykonał rzut karny w 71. minuciekiedy miał szukać piłki przy linii bazowej i tak się stało Padł dziecinnie z rąk Santiago Nunezabez piłki w grze i bez potrzeby; Thiago Volpe wykorzystał to w 75. minucie Za jedynego gola w meczu.

ósmego dnia, Toluca przyjmuje Tijuanę W niedzielę 25 lutego o godzinie 12:00 na stadionie Nemesio Diez, o godz Santos robi to samo z Mazatlánem Tego samego dnia o godzinie 18:00 w prowincji Santos Modelo.

READ  Chris Sall z Boston Red Sox łamie nadgarstek w wypadku rowerowym poza sezonem