23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul nie podpisze nikogo, kto zastąpi „Toro” Fernandeza

Cruz Azul nie podpisze nikogo, kto zastąpi „Toro” Fernandeza

Zespół Cement nie planuje pokryć straty „Toro” Fernandeza, który przeszedł już operację kontuzji kolana.


Meksyk.- Konsultowano źródła szczególnie Potwierdzili tę metodę Niebieski krzyż Nie sprowadzi nikogo na miejsce napastnika Gabriela „Toro” FernandezaZarząd i sztab techniczny ufają elementom sił, które grały w polu ataku, aby wypełnić lukę pozostawioną przez urugwajskiego piłkarza.

Technik Martin Anselmi Zostało użyte Alexisa Gutierreza W Al Wasl Center, ale dawał też szanse młodym zawodnikom Mateusz Levy17 lat i Amore Morales18 lat, dla doświadczonej osoby do towarzystwa Anioł Sepulweda Na froncie ofensywnym.

Cruz Azul: „Toro” Fernandez przeszedł udaną operację kolana

wprowadzenie Gabriela Fernandeza Jedenaście dni po poważnej kontuzji, której doznał w meczu przeciwko niemu 10 lutego, przeszedł udaną operację kolana Atletico San Louis.

On „Toro” Fernandeza Dziś rano przeszedł operację w swojej klinice w Guadalajarze, którą przeprowadził ortopeda Rafael Ortega, w celu naprawy więzadeł krzyżowych i łąkotki prawego kolana zawodnika. Niebieski krzyż.

Operacja trwała dłużej, niż oczekiwano, ponieważ Ortega był na zagranicznej konferencji medycznej i wrócił do Meksyku dopiero w tym tygodniu.

29-letni napastnik rozpocznie długą rehabilitację, aby jeszcze w tym roku powrócić do gry. W najlepszym przypadku źródła, z którymi się zapoznałeś szczególnieFernandes zagra ponownie we wrześniu, ale jego powrót do gry „będzie zależał od jego stanu zdrowia i powrotu do zdrowia”.

Cruz Azul pozostaje w pierwszej czwórce finałów Clausura 2024

Z jednym dopasowaniem mniej urządzenie zajmuje drugie miejsce w rankingach z 16 jednostkami. Zmierzy się ze sobą w najbliższą środę, 21 lutego Lew Na mecz odpowiadający dziewiątej rundzie.

READ  Lionel Messi i wspaniały gol olimpijski, którego mu odmówiono, sprawił, że kibice wzdychali z tęsknotą za bramką