23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Helmut Marko broni zwycięstwa Chico Pereza, ale pozwala mu walczyć

Helmut Marko broni zwycięstwa Chico Pereza, ale pozwala mu walczyć

Marco Helmuta Stopniowo zmieniała adres dot Sergio PerezA ostatnio byli bardziej wytrwały w słowach uznaniaostatni po tym, jak Meksykanin wygrał Grand Prix Azerbejdżanu, gdzie podkreślił, że ma możliwości pokonania Maxa Verstappena, nawet Jeśli samochód bezpieczeństwa nie jest oferowanyale po tym Rzucił „strzałką”, co jest już zwyczajem.

Co Marco powiedział o Checo Perezie?

chwila Damon Hill – Mistrzostwa Formuły 1 w 1996 roku – i nadawca Toma Clarksona analizowane w Podcast F1 Nation Osiągi Checo Péreza i Maxa Verstappena, Marko zdawał się sugerować, że „samochód bezpieczeństwa” nie był decydującym czynnikiem Meksykańskie zwycięstwo.

Verstappen nie miał jednak szczęścia z samochodem bezpieczeństwa Sergio…w miejskim kręgu? Ma tutaj najwięcej miejsc na podium, więc Nie lekceważ SergioI Bardzo się zmienił Odkąd dołączył do naszego zespołu. Rozpoczęła się poważna praca. poprzednio Był meksykańskim kierowcą wyścigowym, który cieszył się życiem. Nadal to robi, ale wykonuje niezbędną pracę”.

Marco nigdy się nie ukrywał Jego preferencje nad Verstappenem Niedawno dał do zrozumienia, że ​​nie rozważałby opuszczenia Red Bulla, gdyby tym razem nie zobaczył w swoich rękach potrójnego tytułu mistrzowskiego Udowodnij, jak silny jest Checo Pérez na ulicznym torze w Bakuw którym odniósł już dwa zwycięstwa.

Meksyk to kraj świetnych pilotów

Osiemdziesięcioletni szef Red Bulla wyjaśnił również, że w zeszłym roku przeprowadził dochodzenie w sprawie liczby wyścigów Zwyciężyli bracia Pedro i Ricardo Rodriguez – Odkrycie, że ten pierwszy dwukrotnie wygrał w Formule 1, co go o tym przekonało Kraj ma bogatą tradycję sportów motorowych.

Teraz jest odnoszącym największe sukcesy pilotem w Meksyku. Meksyk ma długą historię w sporcie z dobrymi kierowcami„.

Nadchodzi kolejny zacięty wyścig

Po zakończeniu wywiadu z Marco Hale omawia możliwości Checo i Maxa w Miami, przekonany, że tak Widać dobry pojedynek między nimiponieważ znajduje się na ok Nowe wyścigi na torze miejskim.

(Perez) Jest bardzo wrażliwy na pedał przyspieszenia i może przyspieszać bez poślizgu Jest czarodziejem opon. Jest również bardzo lojalny i niezwykle skrupulatny. Nie pozostawia prawie żadnej przestrzeni”.