18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chris Sall z Boston Red Sox łamie nadgarstek w wypadku rowerowym poza sezonem

Chris Sall z Boston Red Sox łamie nadgarstek w wypadku rowerowym poza sezonem

Leworęczny Chris Seal z Boston Red Sox złamał prawy nadgarstek w wypadku rowerowym w zeszłym tygodniu i przeszedł operację w poniedziałek, co oznacza, że ​​opuści resztę sezonu, po serii kontuzji i zaledwie pięciu rundach. Organizować coś.

33-letni Seal opuścił już większość sezonu po tym, jak doznał złamania klatki piersiowej podczas treningu blokowania, i odsunął go na bok do 12 lipca. Po swoim pierwszym negatywnym debiucie w 2022 r. Sal opuścił swój drugi start po dwóch trzecich meczu, kiedy gracz New York Yankees trafił na linię prowadzącą. Aaron Hicks Złamał mały palec na ręce przyjmującej.

Sala, siedmiokrotny All-Star, miał nadzieję wrócić we wrześniu po operacji palca. Jest w trzecim roku pięcioletniego kontraktu o wartości 145 milionów dolarów, podczas którego wykonał łącznie 48⅓ trasy koncertowej. Sprzedaż opuściła sezon 2020 po operacji Tommy’ego Johna i wróciła w zeszłym roku na dziewięć startów, kiedy wygrał 5-1 z ERA 3.16.

Operacja stabilizacji wewnętrznej z otwartą redukcją, która wykorzystuje specjalistyczny sprzęt do prostowania złamanej kości, stabilizuje nadgarstek Sala, a gojenie zajmie dwa miesiące. The Red Sox, którzy byli ostatnimi 54-56 w AL East, zajmują 22. miejsce w ERA i ich innings przez starterów w tym sezonie.

Zdobyty w ogromnym handlu wysłał trzeciego człowieka bazowego Yuan Moncadaprawa ręka Michael Kubic I dwóch innych juniorów w Chicago White Sox w grudniu 2016, Sale był elitą dla Red Sox, kiedy był na skoczni, ostatnio strzelił gola w World Series 2018 i uzyskał 3,09 ERA z 820 uderzeniami i 127 chodami w 568 regularnych sezon biegi.

Sales mógł zrezygnować z subskrypcji w ciągu ostatnich dwóch lat i tej zimy 55 milionów dolarów z jego kontraktu. Oczekuje się, że będzie gotowy do rozpoczęcia wiosennych szkoleń w 2023 roku.