23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oficjalnie sąd skazał Brazylijczyka na 4 lata i 6 miesięcy więzienia

Oficjalnie sąd skazał Brazylijczyka na 4 lata i 6 miesięcy więzienia

Daniela AlvesaZostał skazany na 4 lata i 6 miesięcy więzienia za napaść na tle seksualnym. Sąd Artykuł 21 rozprawy Do Barcelona Brazylijczyk został skazany za zgwałcenie młodej kobiety w nocnym klubie Suttona Wczesnym rankiem 31 grudnia 2022 r.

Według władz hiszpańskich były brazylijski piłkarz nie uzyskał zgody ofiary, a istnieją dowody potwierdzające popełnienie przestępstwa.

„Oskarżony nagle chwycił skarżącą, rzucił ją na ziemię, uniemożliwiając jej poruszanie się, a także penetrował jej pochwę, mimo że skarżąca odmówiła, ale chciała wyjść.

„Odpowiada to rodzajowi braku zgody, użycia przemocy i kontaktu fizycznego” – precyzuje decyzja wydana przez władze hiszpańskie.

Jakie są szczegóły zdania?

Oprócz kary pozbawienia wolności orzeczenie Daniego Alvesa wskazuje, że musi on zadośćuczynić ofierze znaczną sumę 150 000 euro, biorąc pod uwagę poniesione szkody moralne i obrażenia. Do tej kwoty dolicza się grzywnę w wysokości 9 000 euro za drobne przestępstwo związane z obrażeniami.

Co się stanie, gdy będzie wolny?

Oprócz kary więzienia Brazylijczyk został po wyjściu na wolność skazany na 5 lat nadzorowanego zwolnienia. Również, Elvisa Uniemożliwiono mu w jakikolwiek sposób porozumiewanie się ze skarżącą i nakazano mu zachować odległość nie mniejszą niż tysiąc metrów od niej.

Szczegóły sprzedaży hurtowej Ilość/Specyfikacje
Okres testowy 5 lat
Zadośćuczynienie ofiarom 150 tysięcy euro
Kara grzywny za przestępstwo spowodowania drobnych obrażeń 9 tysięcy euro
Ograniczenia w komunikacji ze składającym skargę Zabronione w jakikolwiek sposób
Minimalna odległość, jaką należy zachować od składającego reklamację Tysiąc metrów

Co mówi twoja obrona?

Enesa Guardiolioskarżony o obronę Daniela AlvesaWyjaśnił, że ufa w niewinność swojego klienta, dlatego będą kontynuować prace nad apelacją.

„W tej chwili mogę jedynie powiedzieć, że złożymy apelację od wyroku. Nadal wierzę w niewinność pana Alvesa.

READ  Cristiano Ronaldo nie jest osobą, która ma najwięcej goli w drużynach narodowych

Wyjaśnił: „Muszę przestudiować orzeczenie, ale mogę powiedzieć, że złożymy apelację”.

Może Cię zainteresować także: Mecz TIGRE VS CHACARITA JRS został przerwany po uderzeniu butelką przez jednego z zawodników