23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hamilton został przyłapany na robieniu zdjęć mercedesowi

Hamilton został przyłapany na robieniu zdjęć mercedesowi

Sezon 2024 będzie długi Formuła 1 Nie tylko dlatego, że będzie to sezon z największą liczbą wyścigów, ale także ze względu na plotki i spekulacje, które będą krążyć wokół kierowców przez cały rok. Lewis hamilton pójdę do Ferrari Na rok 2025 Rozpoczęło to całą serię spekulacji na temat tego, co stanie się z innymi kierowcami i zespołami.

Od okresu przygotowawczego zagadka krąży po ringu, zdjęcie Sergio „Chico” Pereza Rozmawiam z Toto Wilk Zrodziło to wiele teorii. Dodano do nich te, które powstały później Carlosa Sainza Ojciec otrzymał Christiana Hornera I Helmuta Marko W gościnności. Teraz w centrum uwagi znajduje się sam Hamilton.

W środę brytyjski kierowca nie wypadł z toru, a czwartek był jego pierwszym dniem w samolocie W15, Dzięki temu zanotował trzeci najlepszy czas dnia za Sainzem i Chico. Ale poza tym, co osiągnął w sporcie, był moment, gdy widziano siedmiokrotnego mistrza robiącego zdjęcia swojemu samochodowi w garażu Mercedesa.

Film, który obiegł media społecznościowe, pokazuje kierowcę bez kombinezonu, który robi zdjęcia samochodu, po czym udaje się na tył, aby porozmawiać z inżynierami. Ale ta akcja wzbudziła podejrzenia wśród prasy i fanów, którzy zastanawiają się, czy Hamilton zbiera informacje dla Ferrari.

W tej chwili to wszystko tylko spekulacje, a po dniu testowym Hamilton uznał, że poczynił postęp w porównaniu z zeszłym rokiem. „Wprowadziliśmy ulepszenia w tegorocznym samochodzie. Zebraliśmy informacje o W15, zarówno na dłuższą metę, jak i na jednym okrążeniu. To był produktywny dzień”.

Możesz być także zainteresowany: Zastąpić Hamiltona? Zdjęcie Czecha Pereza z Toto Wolffem „prowadzącym” Formułę 1

READ  Dallas Cowboys stawiają wszystko na swoją obronę