27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest miejsce, którego potrzebujesz, aby zainstalować tę niesamowitą grę Rockstar

To jest miejsce, którego potrzebujesz, aby zainstalować tę niesamowitą grę Rockstar

Wraz z zapowiedzią premiery Red Dead Redemption na Nintendo Switch i PlayStation 4 niektórzy gracze wyczekiwali powrotu tej odsłony Dzikiego Zachodu. gry rockowe Będzie w formie ulepszonej wersji. Rzeczywistość jest jednak inna, ponieważ jest to tzw port Z oryginalnych wersji wydanych na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Zajmie to około 11,4 GB W cyfrowej hybrydowej konsoli Nintendo.

Ilość miejsca, jaką zajmie na Nintendo Switch, wynika z faktu, że w skład przesyłki wchodzi nie tylko podstawowa gra, ale także dodatek „Undead Nightmare”. W przeciwieństwie do oryginalnych wersji na Xbox 360 i PlayStation 3, Który miał tylko kampanię i zajmował 6,7 GB na płytach Microsoft Console i 7,67 GB na platformie Sony.

Należy wyjaśnić, że wspomniana wielkość miejsca odnosi się do wersji cyfrowej, więc może się różnić w fizycznej wersji do dostarczenia. W przeciwieństwie do „The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom”, gra w kartridżu zajmuje około 16 GB, zamiast tego w eShopie trzeba pobrać 18,2 GB.

Co prawda w tej wersji „Red Dead Redemption” na Nintendo Switch i PlayStation 4 tryb multiplayer, który był dostępny w wersjach na Xbox 360 i PlayStation 3, nie zostanie uwzględniony. Chociaż ta funkcja nie ma tak częstych aktualizacji zawartości tak jak w przypadku sekcji „GTA 5”, niektórzy gracze z pewnością ominą to, co cieszyli się na konsolach siódmej generacji.

Warto zauważyć, że Red Dead Redemption Będzie dostępny w wersji cyfrowej 17 sierpnia na Nintendo Switch i PlayStation 4, a później 13 października na obu systemach. Cenę 50 USD za te wersje można uznać za dyskusyjną, zwłaszcza w porównaniu z ceną kopii cyfrowej w sklepie Xbox Store, która wydaje się być o połowę niższa w porównaniu.

READ  Najlepsze Xiaomi ma wszystko, czego potrzebujesz i sprowadza się do ceny

Wywołało to kontrowersje ze względu na cenę portu na Nintendo Switch i PlayStation 4, ponieważ żadna znacząca poprawa nie uzasadnia tej ceny, ponieważ jest to ta sama gra, ale zawiera rozszerzenie „Undead Nightmare”. Z tego powodu Take-Two twierdzi, że ta wartość to „nadaje się do użytku komercyjnego” I Uzasadnia 49,00 dolarów, które będzie kosztować.

Warto zauważyć, że film Red Dead Redemption Nadal nie pojawia się jako pierwszy na PCChoć wersja Rockstar zmierza na kolejne urządzenia, twórca „GTA” najwyraźniej nie jest zainteresowany wydaniem tej odsłony na PC.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx