23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sears likwiduje luksusową drewnianą szafkę pod telewizor z 3 drzwiami i 2 gniazdkami

Sears likwiduje luksusową drewnianą szafkę pod telewizor z 3 drzwiami i 2 gniazdkami

Wpisałem Styl życia On

Meble, które trafiają do salonu i służą do umieszczenia telewizora, mają wysokie ceny. Jeden kosztuje aż 8 tysięcy pesos ze zniżką.

Na szczęście Sears sprzedaje Szafka pod telewizor Z dużym rabatem i najlepszą rzeczą jest bardzo dobra cena.

Jedną z rzeczy, które ma na to wpływ, jest jego projekt, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, tutaj dajemy ci to wszystko ustawić.

Jaka jest cena szafki RTV?

Jeśli szukasz dużego mebla, który posiada szuflady, miejsce na dekoracje i telewizor sięgający nawet… 65 cali, Następnie sprawdź to.

Jego pierwotna cena wynosiła 4339 funtów, ale po 28-procentowej rabacie będzie można go teraz kupić w krótkim czasie. 3 tysiące 99 peso.

dla niego projekt Styl skandynawski w połączeniu z nowoczesnością z pewnością będzie idealnym uzupełnieniem wystroju Twojego salonu lub sypialni.

Wsparty jest na drewnianych nóżkach w stylu retro solidnyJest to materiał nadający meblom większą wytrzymałość i odporność.

Posiada troje drzwi i porty, idealne do umieszczenia, a nawet umieszczenia konsol Urządzenia mobilne.

Ma biały kolor, a powłoka wykonana jest z wytrzymałego poliestru, ponieważ został zastosowany 7 warstw ochrony Jest odporny na alkohol, wodę i ciepło. Farba jest przyjazna dla środowiska i nie emituje oparów do atmosfery.

Wymiary to:

  • Wysokość: 58 cm
  • Szerokość: 160 cm
  • Głębokość: 36 cm

Ale powinieneś wiedzieć, że jeśli go kupisz, wyślą go do ciebie, chociaż nie oferują usługi montażu; Produkt jest dostarczany z instrukcją Obiekt Oraz narzędzia potrzebne do jego złożenia.

Jeśli więc chcesz mieć go do swojego salonu, kup tę szafkę pod telewizor, którą oferuje Searsa.

READ  ¿Qué esperar del mercado de criptomonedas después de la reciente caída?