23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Firma anuluje zamówienie, a właściciel traci 16 000 dolarów

Firma anuluje zamówienie, a właściciel traci 16 000 dolarów

Właściciel piekarni doznał poważnego ciosu po tym, jak firma technologiczna Tesla złożyła zamówienie na… 16 tysięcy dolarów (około 272 tysiące meksykańskich peso) Które zostało nieoczekiwanie odwołane i ponieważ ciasta się skończyły.

Co zaczęło się jako Dochodowa transakcja zakończyła się kosztem dla właściciela Od małych firm wartych tysiące dolarów.

Polecamy: Musk pozwał przedsiębiorcę za nazwanie jego restauracji „Tesla Chicken and Pizza”.

Ciasta dla Tesli

W Walentynki właściciel The Giving Pies w dzielnicy Willow Glen w San Jose otrzymał bardzo miły telefon od przedstawiciela Tesli: Praca w cateringu na tysiące mini babeczek z okazji Miesiąca Czarnej Historii.

Właścicielka Voahangy Rasetarinera, która rozpoczęła działalność w swoim domu w 2017 r., twierdzi, że obie strony uzgodniły cenę zamówienia i wymieniły fakturę na 4000 ciast z dostawą w ciągu tygodnia. Ze względu na ogromną liczbę ciast do upieczenia Rasetarinera poprosiła pracowników o pracę w nadgodzinach, zakupiła składniki i materiały opakowaniowe oraz odrzuciła co najmniej trzy inne oferty pracy w cateringu.

Ale dwa dni po tym, jak Tesla przyjął tę pracę, pracodawca załatwił mu pracę Prosty SMS w celu anulowania zamówienia, Jednocześnie ona i jej zespół poczynili duże postępy w pracy.

„Czułem, że nie mamy znaczenia. Poczułem, że to nic wielkiego, to po prostu umowa biznesowa, która nie wypaliła” – powiedział Racitarenera. Ale tak nie jest. „Musiałem powiedzieć pracownikom, żeby zmienili plany”.

Rasetarinera twierdzi, że tak się stało W przeszłości podobne świetne prace bez problemówod wesel i firm takich jak Google, Apple i Adobe.

Ma politykę anulowania rezerwacji, ale ponieważ Tesla jeszcze mu nie zapłaciła, nie było możliwości odzyskania wydatków.

– zapytały lokalne media Dlaczego Tesla odstąpiła od umowy cateringowej? Czy firma zrekompensuje piekarni w jakikolwiek sposób czas i wydatki?

READ  Precio del dólar hoy lunes, peso inicia con apreciación

Radzimy: Ile Cię to kosztowało? Tesla Cybertrucks nie rdzewieją… one rdzewieją.

Rzecznik Tesli nie odpowiedział na konkretne pytania, ale powiedział, że kontaktował się z Racitarenerą.

Jednak dwa dni po przyjęciu pracy Tesli jej pracodawca otrzymał prostą wiadomość tekstową z anulowaniem aplikacji, co oznaczało, że ona i jej zespół byli już na dobrej drodze.

ORP