3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Salinas Pliego kontaktuje się z klientem Elektry w sprawie Liverpool Grupo Milenio

biznesmen Ricardo Salinas Plego Klient skrytykował Elektra zapewnienie, że zakupy w sklepach takich jak Liverpool i Palacio de Hierro są przeznaczone dla „fifis”; Czyli dla osób o dużej sile nabywczej.

Bycie Fifi nie kupuje się w Liverpoolu„Być wystarczająco mądrym Fifi, aby stać się bogatym, a nie udawać” – powiedział kontrowersyjny biznesmen za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Powyższe, w odpowiedzi na A Użytkownik, który rzekomo kupił pralkę w Elektrze Do domu na plaży Cozumel, w Quintana Roo, w lepszej cenie niż Palacio de Hierro i Liverpool.

„Jako dobry fifi udałem się do Palacio de Hierro, Liverpoolu i innych miejsc w poszukiwaniu pralki do mojego domku na plaży, ale polecili mi udanie się do Elektra (Cozumel) za dobrą cenę, a partner Jorge załatwił mi doskonałą produkt”, powiedział mi zwolennik Salinasa Bligo.

Ku jego zaskoczeniu, daleki od entuzjastycznego przyjęcia opowieści swoich zwolenników, The Jeden z biznesmenów opisał go jako „osobę o słabym umyśle”.. „To szalone, że biedni ludzie chcą udawać, że są bogaci, ryzykować pieniądze, których nie mają i że muszą chronić ludzi, na których im nie zależy”.

Dla Salinas Bligo po prostu tam jest Sposób na generowanie i utrzymywanie bogactwa:”Mieszanka oszczędności i paranoi” – wyjaśnił swoim obserwatorom na Twitterze.

„doskonały Elektra Tym razem może zaoferować ci dobrą okazję, jeśli jutro znajdziesz lepszą cenę u konkurencji, nie krępuj się kupować od nich.

Rośnie sprzedaż Electry i Liverpoolu

Grupo Elektra, na czele której stoi Ricardo Salinas Pliego, informuje, że w IV kwartale 2022 r. Zarobiła 48 tysięcy 297 milionów pesoso 12% wyższy niż odnotowany w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Spółka wyjaśniła w swoim sprawozdaniu finansowym, że było to wynikiem ok19% wzrost przychodów finansowych oraz 5% wzrost sprzedaży komercyjnej.

READ  Dejé de operar, ¿puedo procesar el saldo de INFONAVIT?

Ze swojej strony sieci handlowe Port w Liverpoolu Podała, że ​​w pierwszym kwartale 2023 r. osiągnęła dochód w wysokości 37 tys. 569 mln pesos, co oznacza wzrost o 16,5 proc. w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku.

W swoim raporcie finansowym przesłanym do meksykańskiej giełdy (BMV) firma potwierdziła, że ​​tak było Zwiększ przepływ klientów co zwiększyło wolumen transakcji jej marki w Liverpoolu o 13,4 procent, co w połączeniu z 1,3 procentowym wzrostem średniej wartości biletów.

AMP