20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Amazon został zasypany skargami na Kirklanda

Amazon został zasypany skargami na Kirklanda

  • Kirkland Signature to ekskluzywna marka Costco.

  • Najlepiej sprzedającym się produktem w Costco jest papier toaletowy Kirkland.

  • Meksykańscy konsumenci dokonują zakupów online przynajmniej raz w miesiącu.

Użytkownik Amazon pokazał, jak dostawca Kirkland nie dotrzymał uzgodnionej dostawy, wysyłając jedną paczkę chusteczek dla niemowląt, gdy na pudełku widniała informacja „9”. Jednak jako produkt na platformie Amazon marka potwierdziła, że ​​poniesie odpowiedzialność, zwłaszcza w świetle dziesiątek reklamacji, które zaczęły napływać. Po raz kolejny konsumenci korzystają z mediów społecznościowych, aby zaprezentować te marki, które nie pozostawiają przyjemnych zakupów.

Jeśli weźmiemy pod uwagę założenie, że kontrola jakości produktów zapewnia, że ​​nadają się one do publicznej sprzedaży, oznacza to, że produkt niskiej jakości może powodować złe doświadczenia, które mogą zaszkodzić reputacji marki, dlatego tak ważna jest kontrola jakości produktu jest powiązana z wydajnością i rentownością. Monitorując jakość produktów, firmy mogą zidentyfikować obszary, w których można wprowadzić ulepszenia i obniżyć koszty. Ryzyko reputacji może wynikać z nieskończonej liczby czynników, takich jak między innymi skargi klientów, negatywny rozgłos.

Dlatego ważne jest, aby firmy były zawsze przygotowane do odpowiedniego radzenia sobie z kryzysami, zachowywały przejrzystość w komunikacji i podejmowały ostrożne kroki w celu rozwiązania problemu. Oczywiście firmy powinny posiadać zespół, który monitoruje to, co się o nich mówi, aby móc szybko reagować na wszelkie negatywne komentarze, dlatego tak ważne jest, aby firma była uczciwa, przyznawała się do błędów i jak najszybciej je poprawiała. .

Costco zostało niedawno wplątane w kontrowersje po tym, jak w internecie pojawiła się informacja, że ​​marka kładzie kres sprzedaży pączków Płacićsytuacja, w której według stanu na lipiec 2023 r. do Profeco wpłynęło 241 skarg na tę firmę.

READ  Zrzut tokena MODE crypto 550M: badanie wpływu na cenę, TVL

Faktycznie, CFE znalazło się na pierwszym miejscu listy firm, które w 2022 roku złożyły najwięcej skarg do Profico, zajmując drugie miejsce na świecie. 10 firm z największą liczbą skarg Do gry dołączył Liverpool, a za nim Viva Aerobus, Walmart i Aeroméxico. Tylko w tym roku do Prokuratury Generalnej wpłynęło ogółem 102 000 skarg.

Z drugiej strony Mercado Libre jest platformą handlową Połączony Ulubieniec Meksykanów, natomiast Amazonka Jest to druga witryna poświęcona Handel elektroniczny Najczęściej odwiedzany w kraju. Innym popularnym sklepem internetowym wśród Meksykanów jest Liverpool Clothing and Shoe Store oraz Coble Electronics.

Obecnie handel internetowy stał się preferowanym kanałem zakupów dla milionów konsumentów na całym świecie, a jedynie w Meksyku wartość tego rynku przekracza już 33 miliardy dolarów. Istnienie Handel elektroniczny Drugi rynek meksykański Połączony Najważniejsze w Ameryce Łacińskiej.

Czytaj teraz

Euro 2024 z nowym sponsorem

Pokojówka hotelowa odkrywa rzeczy, które nigdy nie zostały wyczyszczone

Posłuchaj Billa Gatesa, on zna sukces