2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniono kolekcję McDonald’s Little Mermaid, która wygląda jak Funko

  • Marka McDonald’s jest wyceniana na około 150 000 USD.

  • Na całym świecie międzynarodowy McDonald’s ma ponad 40 000 restauracji, z czego ponad jedna czwarta znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

  • W Małej Syrence występuje aktorka Halle Bailey.

Użytkownik ujawnił, jak wyglądają gry McDonald’s Do the Mała syrena A gołym okiem wygląda podobnie Funko Muzyka popmarka, która wyróżnia się swoimi produktami z dużymi głowami i dużymi oczami.

Internauci dobrze przyjrzeli się tym artykułom, choć jest jeszcze trochę czasu, zanim trafią do słynnej sieci hamburgerów.

McDonald’s

McDonald’s Ma prawdopodobnie najsłynniejsze burgery na świecie, marka rozszerzyła się na cały świat i przez lata ewoluowała, a jej cena oczywiście się zmieniła. W styczniu 2022 r. średnia cena a Big Maca w Meksyku Wynosiła 3,34 dolara i wartość ta osiągnęła najwyższy punkt w 2015 roku, kiedy cena A duży prochowiec W kraju przekroczył trzy dolary.

Tylko jedna cena duży prochowiec Zazwyczaj jest on różny w poszczególnych krajach i zgodnie z przewidywaniami ceny są wyższe w krajach o większej sile nabywczej, takich jak Szwajcaria, która przoduje w posiadaniu Big Maca, który jest droższy, bo w styczniu 2022 roku kosztował średnio ok. 6,98 USD. , a następnie kraje takie jak Norwegia, Stany Zjednoczone i Szwecja. Krajem z najtańszym Big Macem jest Turcja, która według danych Statista kosztowała 1,86 dolara.

Ogólnoświatowy, wielonarodowy McDonald’s Ma ponad 40 000 restauracji, z czego ponad jedna czwarta znajduje się w Stanach Zjednoczonych. W 2021 roku osiągnął wynik netto na poziomie ponad 7,5 miliarda dolarów, a wartość jego marki szacowana jest na około 150 tysięcy dolarów, co czyni go niekwestionowanym liderem w swojej branży na świecie, choć ma też silnego przeciwnika. Burgery król Które znajdują się w ponad 70 krajach na całym świecie.

Ujawniono kolekcję McDonald’s Little Mermaid, która wygląda jak Funko Pop!

film the Mała syrena aktorka Haley Bailey’a A trafi do kin 25 maja, więc już są do niego przygotowania handel W różnych placówkach, ponieważ niedawno wprowadzono na rynek lalkę Małą Syrenkę, która ma bardzo dobrą sprzedaż na Amazonie.

READ  12 popularnych produktów domowych w Internecie, które warto kupić na Amazon

pomimo McDonald’s Nie udostępnił jeszcze niczego w swoich sieciach społecznościowych i wygląda na to, że dostanie zestaw zabawek Małej Syrenki, użytkownik TikTok o imieniu @dobrze kochanie Podzieliliśmy się tym, jak będą wyglądać te elementy, a wielu komentowało, że wyglądają jak lalki Funko Muzyka pop.

Według użytkownika gry zostały zaprezentowane w prowadzący Na całym świecie i wygląda na to, że niedługo zostaną wypuszczone w Stanach Zjednoczonych, gdzie oczywiście przybędą znacznie wcześniej niż w Meksyku. Już na pierwszy rzut oka widać, że zestaw składa się z ośmiu plastikowych elementów.

@pracownik # McDonald’s #Szczęśliwy posiłek # Hahaha #mała Syrenka # Hahaha # posiłki # Szczęśliwe małe pudełko #Liczby #Liczby #Dziecięce zabawy #Disneya # dzieci #moja tęsknota #retweetuj dalej # dzieci # Artykuły kolekcjonerskie # Artykuły kolekcjonerskie #Grupa # grupy #mała Syrenka #piekielnie #wspomnieniaodblokowane # Meczet #Grupa # Meczet #kolekcjonerzy #nostalgia za przeszłością #90 sekund # 90 Narciarstwo #90 Z powrotem #klasyczny # Retro #fyp #fypシ #dla Ciebie #fortwojastrona ♬ Under the Sea – zespół i orkiestra z Main Street

Plotki na portalach społecznościowych wskazują, że kolekcja pojawi się w czerwcu, choć nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Czytaj teraz:

Dove zwiększa różnorodność w grach dzięki nowej kampanii

Wykres dnia: najbardziej dochodowe filmy z gier wideo

Nowości na Twitterze: czat głosowy i wideo, zaszyfrowane wiadomości bezpośrednie i więcej emotikonów