24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy najtańszy na świecie samochód elektryczny Chang Li S1-Pro dotrze do Puebla?

Kiedy najtańszy na świecie samochód elektryczny Chang Li S1-Pro dotrze do Puebla?

W ostatnich tygodniach tak Chang Lee S1-Pro został rozesłany do poziom globalny za rozważenie samochód elektryczny Bardziej ekonomiczne, kosztujące blisko 20 000 pesos, a ponadto mogą zostać dostarczone do domu paczką.

Proces zamawiania odbywa się za pośrednictwem marketera alibaba.comale na żądanie Puebla Prośba o kontakt z dostawcą.

W takim przypadku podaj linię komunikacji za pośrednictwem wiadomości z Minghong International Production Co., Ltd Zatwierdzanie kosztów i operacji frachtu.

Według kursu z dnia 11 maja samochód kosztuje 20 198 pesos i do tego należy doliczyć zarówno zakup akumulatora, jak i uzgodnioną z firmą wartość przewalutowania.

Podmiot z Puebla zajmuje 5. miejsce w kraju jako nabywca pojazdów elektrycznych i hybrydowych, informujemy o dostępnych modelach i cenach

Jeśli chodzi o czas dostawy, wspomina o okresie 30 dni, ale dodaje, że jest on do negocjacji.

Portale specjalizujące się w sprzedaży pojazdów zwracają uwagę, że przy imporcie samochodów kwestie prawne dot Taryfy w Meksyku.

Utrzymują jednak, że samochody elektryczne są zwolnione z podatku ze względu na niską produkcję w kraju i ponieważ ich celem jest zachęcenie do ich używania.

Wskazali, że wówczas będą musieli zapłacić za formalności celne, spedytora i sposób wysyłki.

Tutaj podpowiadamy, czy rzeczywiście posiadanie samochodu elektrycznego jest tańsze ze względu na koszt energii i jego utrzymanie

Jak podaje portal Alibaba, dystrybuowali oni pojazdy drogą lądową, a także statkiem, pociągiem i samolotem do takich krajów jak m.in Filipiny, Kanada, Kambodża, Birma, Tajlandia, Stany Zjednoczone, Singapur, Ekwador i Chile.

Mówiono również, że sklepy takie jak Sams czy Costco mogą wkrótce wprowadzić go na rynek.

READ  Jakie pokarmy produkujesz najczęściej?