20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska pożegnała Euro 2024 remisem z Czechami |  Wiadomości z Meksyku

Polska pożegnała Euro 2024 remisem z Czechami | Wiadomości z Meksyku

Polska Nie mogłem sobie z tym poradzić Republika Chedo zrobienia Zawiera Arena PGE Narodovy z Warszawa i opuścił ostatni etap Euro 2024 Zbliża się do niej rywal, który jest sklasyfikowany w walce z przyszłym poniedziałkiem Bułgaria.

Zestaw Michaela Propiersa I Robert Lewandowski Zamknięto fazę, o której należy zapomnieć. Wciąż ma szansę na grę w play-offach i może z niej nie skorzystać Moldova Obie drużyny będą niepokonane w decydującym starciu z Czechami w najbliższy poniedziałek.

Polska wyprzedziła zakwalifikowanych już Albanię i Czechy, a Czechy potrzebowały punktu w meczu z Mołdawią. Napastnik BarcelonaNawiasem mówiąc, jego czar został przedłużony przeciwko Czechom, przeciwko którym nie zdobył bramki w pięciu meczach.

Wszystko mogło się wydarzyć w Warszawie. Każdy może wygrać. Polska objęła prowadzenie tuż przed przerwą w pełnym akcji meczu Nikola Zalewski Skończyło się podaniem z lewej strony, które pozostawiło wątpliwości obrońcy Tomasza Holza i bramkarza Zinrdicha Stanka. Skorzystał z tego Jakuba Piorowskiego Ten, kto łapie piłkę i uderza ją.

Jednak na początku drugiej połowy zespół wyrównał Jarosław Silhavi. Centrum okolicy Włodzimierz Koufel I słaby prześwit Paweł Bochniewicz Zostawili piłkę u swoich stóp Tomasz Suczek Bezlitosny Wojciech Szczęsny.

Wtedy każdy może wygrać. Obaj dostali szanse. Mecz zakończył się remisem, gdyż nikt nie zdobył bramki. Czechy liczą na to, że zapewnią sobie miejsce w pierwszej dwójce grupy. Jedyną opcją dla Polski jest dotarcie do baraży kosztem osoby trzeciej.

Radża

READ  Była to granica między Ukrainą a Polską przed inwazją rosyjską