9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Dać mu, że to moll d’olla” do Polski z ponad 51 hasłami dostarczonymi przez projektantów.

Wystawa Dać mu do zrozumienia, że ​​to mol de olla Złożony z 51 przysłów zilustrowanych przez grafików, ilustratorów i plakacistów. Warszawski Instytut CervantesaPolsce, w celu zaprezentowania potocznej wiedzy i oralnej odrębności krajów hiszpańskojęzycznych, zwłaszcza Meksyku.

Podczas ceremonii otwarcia, która odbyła się kilka dni temu, Ambasador Meksyku w Polsce, JUAN SANDOVAL MENTIOLIAWyróżnione jako próbka Niezwykły i inny Dla innych jest to wyjątkowa okazja Rozpoznaj wkład popularnych przysłów meksykańskich w język hiszpańskiKrystalizuje popularną mądrość ze względu na swoją zwięzłość i ostrość.

Ze swojej strony dyrektor Instytut CervantesaAbel Murcia docenił wartość meksykańskich przysłów dla języka hiszpańskiego i pogratulował włożonego wysiłku.

Na zakończenie imprezy odbył się degustacja typowych potraw Fot. Dzięki uprzejmości Ambasady Meksyku w Polsce

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 15 stycznia Ambasada Meksyku w PolsceThe Warszawski Instytut Cervantesa I to Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Według firmy, Model jest wsparciem dyskusji „Zawiera głębokie uczucia wynikające z doświadczenia nagromadzonego w czasie Naciskanie, by zrobić dobrą minę przy złej pogodzie Już Pamiętaj o mądrości, którą otrzymałeś od starszych„.

MPL

READ  Netflix wybiera firmę Nielsen do swoich pomiarów w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Polsce