20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lidl w Polsce ma bzika na punkcie sprzedaży poniżej kosztów produkcji

Lidl w Polsce ma bzika na punkcie sprzedaży poniżej kosztów produkcji

Lidla Wojna cenowa z największą siecią weszła na kolejny poziom Polskie supermarkety, BiedronkaI wybrał ofertę, która doprowadziła wiele osób do szaleństwa.

Z tej okazji donoszą polskie media WydomoskiTo napój w cenie Poniżej ceny fabrycznej Zrewolucjonizowała wszystko w kraju.

Bardzo tania wódka za jedyne 9,99 zł, czyli poniżej kwoty akcyzy. Konkretnie 0,5 litra czystej wódki 38%, 2,31 euro. Jak jednak donosi wspomnianym mediom Krajowa Administracja Skarbowa, kwota ta wynosi 14,46 zł, czyli około 3,34 euro.

Krzysztof Brzózka, były dyrektor Polskiej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wyjaśnił, że jest to sytuacja bardzo skandaliczna i wezwał do interwencji UOKiK.

„Być może promocja, która polega na sprzedaży poniżej kosztów podatku i produkcji, jest legalna, ale Nigdy nie należy dodawać do niego alkoholu„, zapewnił.

Odwiedzając niektóre z tych centrów, trzy sklepy Lidl w Warszawie zastały puste półki. Ludzie pakowali je do pudeł i kupowali.

READ  Polska skrajna prawica na linach w roku wyborczym