17 maja, 2024

Podsumowanie meczu z Puebla Pachuca (1-4).  Cele

Podsumowanie meczu z Puebla Pachuca (1-4). Cele

On Pachuca Odwiedzać Puebla Już w pierwszym meczu dziewiątej kolejki odniósł istotne dla aspiracji Hidalgo Club zwycięstwo, po zwycięstwie 4:1 i zostając tymczasowym liderem turnieju. Zamknięcie 2024.

I z tym skutkiem tych, których prowadzi Guillermo Almada Zespół zajmuje pierwsze miejsce z 18 punktami Ricardo Carvajala Z zaledwie czterema jednostkami zajmują 17. miejsce.

W dość wyrównanej pierwszej połowie, pełnej goli i goli, żadna z drużyn nie była w stanie objąć prowadzenia do przerwy, a Tuzos spisali się lepiej, osiągając 54 procent posiadania piłki i cztery celne strzały.

Otworzyła je tablica wyników Damien Barreto Dopiero w czwartej minucie zaliczył asystę Osama Al-Idrissi Po rzucie wolnym zdobył bramkę głową w obszarze sześciu jardów.

Od tego momentu świętowanie w rodzinie Tozo nie trwało długo Pabla Gonzaleza To on był odpowiedzialny za remis Puebla W 12. minucie, po tym jak strzelił piłkę z dużej odległości, dzięki wolnej przestrzeni, jaką dali mu do strzelania i strzelania.

Mniej więcej przez połowę czasu Salomona Rondona Był bliski zdobycia drugiego gola, kiedy podali mu piłkę w pole karne, jednak nie był w stanie dobrze oddać piłki i bramkarz ostatecznie ją wybił. margines Rzut rożny.

W drugiej połowie Pachuca pokazał całą swoją siłę

Drugi gol padł w dodatkowym secie w 56. minucie Alana Bautisty Pojawił się w polu karnym i oddał niski strzał, wykorzystując podanie, które pozostawiło go w spokoju Aleksy Dominguezdwóch graczy właśnie weszło do gry.

Po krótkim okresie, Erica Sancheza Trzeciego gola w meczu strzelił w 66. minucie, kiedy połączył się z Rondonem mały rozmiar Strzelił gola w dwóch połowach niskim strzałem w siatkę, podobnie jak miało to miejsce kilka dni temu przeciwko drużynie Ameryka.

Marokański Al-Idrisi Czwartego gola dołożył w 71. minucie, po podaniu mu piłki lewym skrzydłem, gdzie przebił jednego z obrońców i posłał piłkę, która niestety trafiła w słupek, ale zespół miał już pełną kontrolę. goście.

READ  Czy to była wina Ricardo Pelaeza?

Baptysta Wynik zdobył w 96. minucie, w doliczonym czasie gry, po wspaniałym golu, w którym fałszywym faulem pozostawił dwóch przeciwników w tyle i spokojnie zakończył swoją bramkę.

ósmego dnia, Puebla Queretaro będzie gospodarzem w najbliższy piątek, 23 lutego o godzinie 19:00 na stadionie Cuauhtémoc, natomiast Pachuca Odwiedź Necaxę tego samego dnia o 21:00 na stadionie Victoria.