25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Płynny sok ze złota, ponieważ dostarcza naturalnego kolagenu

Płynny sok ze złota, ponieważ dostarcza naturalnego kolagenu

the karmić Jest to jeden z najważniejszych filarów zdrowie Ludzie. To, co jemy, odpowiada za to, jak funkcjonuje nasz organizm i czy otrzymuje potrzebne mu składniki odżywcze, minerały i witaminy.

Sok i kolagen. źródło: Pixabay

W związku z tym najbardziej polecanych jest wiele produktów pochodzenia naturalnego ze względu na ich ważne właściwości. Połączenie owoców i warzyw może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie i pod tym względem dzisiaj opowiemy Wam o soku, który uważany jest za płynne złoto dla zdrowia, zwłaszcza że dostarcza… Kolagen naturalny.

Przeczytaj także: Witamina zwalczająca bakterie atakujące układ odpornościowy

On Kolagen Według Mayo Clinic Institute jest to jedno z najważniejszych białek niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ponieważ odpowiada za tworzenie tkanki łącznej w organizmie, w tym skóry, ścięgien i chrząstek. Zdolność ta powstaje naturalnie w organizmie, lecz wraz z wiekiem zdolność ta maleje, dlatego należy ją wspierać poprzez żywność lub suplementy diety.

Sok i kolagen.  źródło: Pixabay

Sok i kolagen. źródło: Pixabay

Jak wspomniano wcześniej, istnieje sok, który jest szczególnie polecany, ponieważ dostarcza naturalnego kolagenu. Jest to mieszanka ogórka, jabłka i marchwi, bardzo łatwa w przygotowaniu i można ją dodać do swojej potrawy zdrowie Błonnik, witaminy i minerały.

Przeczytaj także: Dieta zawierająca witaminę B: Te pokarmy zmniejszają zmęczenie i poprawiają sprawność umysłową

Jeśli chodzi o te produkty, wysoka zawartość witamin A, B, C, żelaza, magnezu, kwasu foliowego, fosforu, potasu, cynku, wapnia i przeciwutleniaczy jest bardzo korzystna dla dbania o nasze zdrowie. Pozytywnie wpływa na pracę stawów, wzmacnia kości i poprawia strukturę skóry, ponieważ stymuluje produkcję kolagenu.

Z tego powodu sok ten staje się naturalnym źródłem Kolagen Poradzi sobie z suplementami, które nie są szczególnie zalecane do tego celu, takimi jak biotyna. W związku z tym dermatolog Rebecca Hartman zwraca uwagę, że duże dawki biotyny mogą zmieniać wyniki badań tarczycy, witaminy D, a nawet badań serca, dlatego jest to ostrzeżenie, z którym trzeba się liczyć.

READ  Jak działają nowe materiały roślinne, które mogłyby zastąpić plastik w opakowaniach żywności

Aby przygotować ten sok, użyj średniej wielkości ogórka, średniej wielkości marchewki, zielonego jabłka, szklanki wody i lodu. Należy to wszystko wrzucić do blendera, aż uzyskamy pożądaną konsystencję, aby móc od razu wypić i cieszyć się jego dobrodziejstwami zdrowie.

Rodzaj nasion, który skutecznie eliminuje robaki i pasożyty w jelitachDołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp na Twoim urządzeniu mobilnym, odkryj najważniejsze wiadomości dnia, artykuły opinii, rozrywkę, trendy i nie tylko.

akv