22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pies ratuje swojego właściciela z zamarzniętego jeziora w Michigan

Pies ratuje swojego właściciela z zamarzniętego jeziora w Michigan

Pies ratuje swojego właściciela, który tonął w lodzie. Obraz: zrzut ekranu

Mistrzostwo Od jednego Szczeniak Został uwieczniony na filmie, na którym widać mężczyznę ratowanego z zamarzniętych wód stanu Michigan w Stanach Zjednoczonych. Wspólna praca pomiędzy Policja stanowa Zwierzę zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Do chwili obecnej zarejestrowano ponad 100 tys 100 tysięcy wyświetleń na Facebooku.

Pies ratuje swojego właściciela z zamarzniętego jeziora w Michigan

Do zdarzenia doszło, gdy zeznali naoczni świadkowie Mężczyzna upadł na lód. I zwróć uwagę na temat Złapać Pomiędzy śniegiem a zamarzniętą wodą. Jednak zasypywał go gęsty śnieg z nieba, więc było ciężko Poznaj jego lokalizację.

Ofierze towarzyszył pies, który nie zostawił go samego ani na minutę. Na oczach krzyków mężczyzny i wycia zwierzęcia mieszkańcy okolicy Powiadomili służby ratunkowe.

Oficer ds. transportu samochodowego Cameron Bennetts jako pierwszy przybył na miejsce zdarzenia. Policjantowi nie udało się zlokalizować mężczyzny, więc wezwał psa i… Dał mu dysk z okupem.

Wyciągają łapę, żeby go uratować

Zdjęcia zostały wykonane przez Kamera na ciele funkcjonariusza. Można na nim zobaczyć psa, zidentyfikowanego jako Ruby, Zanieś dysk właścicielowi. Dzięki temu Bennettsowi i strażakowi udało się poznać jego lokalizację.

Funkcjonariusz Bennetts poinstruował mężczyznę, jak zabrać rubinowy dysk, jednocześnie prosząc go, aby zaczął kopać nogi, aby rozbić lód. Ratownicy udali się na miejsce zdarzenia, aby odzyskać znalezionego mężczyznę Zawinięte w lód.

Trzymali go za ramiona, gdy był jego psem Ogon poruszał się radośnie Nadal trzymaj pierścień dysku. Akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem i mężczyzna został przeniesiony w bezpieczne miejsce.

Chociaż jest prawie 16 minut w lodowatej wodzieCzłowiek był w stanie przetrwać i być Przewieziono do pobliskiego szpitala.

Komentarze i reakcje w mediach społecznościowych

Nie przegapili tego użytkownicy mediów społecznościowych Emocjonalna chwila Poczynił następujące uwagi:

  • Kreatywne myślenie pomogło uratować życie
  • Świetna praca zespołowa, podziękowania dla funkcjonariuszy i psa, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby uratować swojego właściciela
  • Cóż za piękny wynik! Dobra współpraca między ludźmi i psami
READ  Ayakucho: Mężczyzna kończy życie swojego współpracownika, rzucając w niego kulą z gazem