3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piękna piosenkarka triumfowała z Juanem Gabrielem, ale z powodu wypadku od 13 lat jest w śpiączce

W historii muzyki w Meksyku pojawiły się wielkie nazwiska, które podniosły nazwę kraju na wysoką pozycję. Tym razem o tym rozmawiamy Świetny piosenkarz wygrał u swojego boku Jana GabrielaA Ale niestety skończył się wypadek, który położył kres jego karierze na scenie. To jest o Chaito Valdez.

Urodzona w swoim rodzinnym Guasave w 1945 roku, szybko stała się europejską idolką. Jego najlepsze momenty zawodowe przypadają na lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte, Kiedy nadszedł czas, aby zostać uznanym za najlepiej sprzedającą się płytę typu Ranchero w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. To, co ją najbardziej wyróżnia, to styl jej głosu.

Musimy o tym pamiętać Chayito rozpoczął karierę w młodym wieku, uczestnicząc w amatorskich konkursach, które odbywały się w teatrach i niektórych miejscach w Guasave i Los Mochis. Z biegiem czasu jej szczególny ton zawładnął sercami ludzi, aż stała się jedną z najważniejszych kaznodziejek w kraju iw Federacji Amerykańskiej.

twój wypadek

Po wykonaniu kilku piosenek z Juanem Gabrielem, gdzie „Besos y copas” jest jedną z najbardziej zapamiętanych piosenek artysty, piosenkarz miał wypadek. Zostawiłem ją w śpiączce na 13 lat Tym samym jego głos jest trwale zamknięty. Wcześniej przez resztę życia był przykuty do wózka inwalidzkiego.

Był rok 1985, który mógł być jego najlepszym zawodowym momentem, kiedy jechał autostradą z Zacatecas do Saltillo w Coahuila. Jego kierowca zasnął, powodując przewrócenie się samochodu. W tym incydencie artystka omal nie straciła życia, ale prawda była taka, że ​​kilka godzin później pojawiła się w palyenkach. nadgodziny, Idol Oprah złamał jej kręgosłup, pozostawiając ją nieruchomą.

Po tym, jak przeszedł ten wypadek, Chaito w 2003 roku doznał odwodnienia, które zakończyło się zaniedbaniem medycznym, które zakończyło się atakiem, a jego mózg przestał otrzymywać tlen na ponad cztery minuty. To pozostawiło ją w śpiączce do końca życia w 2016 roku.

READ  Według astrologii sześć znaków zodiaku prawdopodobnie kłamie

Może Cię zainteresować: Juan Gabriel i dzień, w którym zmierzył się z Julio Preciado: wideo