3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak według sztucznej inteligencji wyglądałby ukochany Jorge Negrete na starość: image

Tak według sztucznej inteligencji wyglądałby ukochany Jorge Negrete na starość: image

Jeden z najwybitniejszych meksykańskich piosenkarzy i aktorów, uznawany za jedną z najważniejszych ikon złotej ery kina meksykańskiego i emblematyczną postać muzyki ranchera. Jorge Negrete’aktóry dał się poznać także jako kultowy bohater łamiący serca na dużym ekranie.

Jorge Alberto Negrete Moreno Rozpoczął karierę artystyczną w latach trzydziestych XX wieku i dzięki swojemu głębokiemu głosowi i charyzmie scenicznej stał się główną postacią muzyki ranchera i meksykańskiego przemysłu filmowego, dzięki czemu zyskał rzeszę fanów.

Czytaj:

Z tego powodu został zastrzelony ukochany aktor złotego kina Jorge Negrete

Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Pedro Infante, gdyby był postacią z anime

Jorge Negrete jest zafascynowany jego talentem i głosem. Obraz: Pinterest

Dziedzictwo Jorge Negrete w historii kina meksykańskiego

Negrete brała udział w ponad 40 filmyz których wiele stało się klasykami Kino meksykańskie; Jednym z jego najsłynniejszych filmów jest „Ay Jalisco, no te rajes!” I „Huabango”. Był także pionierem w łączeniu muzyki ranchera z innymi gatunkami, takimi jak bolerko.

Jorge Negrete pozostawił trwałe dziedzictwo w meksykańskiej muzyce i kinie dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i wkładowi w… muzyka Ranchera, powody, które uczyniły ją wieczną ikoną. Zapamiętano go ze swojej zdolności do przekazywania emocji poprzez potężny głos i prezencję na scenie.

Tragiczna śmierć Jorge Negrete i jak będzie wyglądał na starość

Jorge Negrete zmarł 5 grudnia 1953 roku w wieku 42 lat na skutek powikłań związanych z zapaleniem wątroby, które doprowadziły do ​​jego śmierci. śmierć Jego przedwczesne prace zszokowały jego zwolenników i pozostawiły pustkę na meksykańskiej scenie artystycznej, pozostawiając ogromną lukę w kulturze popularnej i kulturowej. Wyświetla W Meksyku.

Jego dziedzictwo jako performera i aktora ranchera jest wciąż żywe, a jego wpływ był przekazywany z pokolenia na pokolenie, nic więc dziwnego, że dzisiejsi ludzie chcą wiedzieć, jaki byłby, gdyby dożył starości. Coś jest możliwe dzięki sztuczna inteligencja.

Chwaliło go wielu artystów czarnuchJego muzyka jest nadal ceniona w całym Meksyku i poza nim, dlatego postać Jorge Negrete jest uważana za ikonę kultury i symbol złotej ery kina i muzyki, która reprezentuje Meksykanów na całym świecie.

Tak wyglądałaby Negrete na starość. Zdjęcie: IA

omen

READ  Scott Hall zmarł w wieku 63 lat